2733
2739
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
یه سوال برام پیش اومد اینجا همون عقد دائم هم 4 تا کلمه ی عربی هست! صیغه یا همون عقد موقت عده داره ...

من به عقد دائمم اعتقادی ندارم عزیزم. خانوادمم اعتقادی ب مهریع ندارن. بابام همیشه میگه ادم وقتی دل زنش باهاش نباشه یا زن دلش با مرد نباشه دیگه نیازی نیست زندگیشون ادامه پیدا کنه. برا چی باید بعداز طلاق مرد مهریه بدع؟ بنظر من ۴ تا ایه عربی دلیل نمیشه ادما ب هم محرم بشن. من طرفمو دوسدارم. خیلیم دارم. چون اون منو دوسداره. من خودمو بهش محرم میدونم. کسی جز اون بازوی دست منم ندیده با اینکه خیلی اهل حجاب نیستیم. این جیزا خیلی برام اهمیتش بیشتره. ک تمامن مال ی نفر باشم و این معنیش محرمیتع برام. البته هیجوقت اعتقادمو ب کسی القا نمیکنم. اما همین ک خودمو فقط برای اون میدونم بنطرم محرمیته عزیزم. دوست داشتی نظرتو بگو گلم

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
واقعا من تو یه تاپیک دیدم نظر میدادن به دختره برو ترمیم کن وازدواج کن فکرش هم  نکن خودت هم اذیت ...

این میگن حالا مگه پسر پاکه و...بنظر من ک توجیع و  ارام کردن وجدانشونه

بعدم کسی که رابطه قبل ازدواج نداره بخاطر خودش و خدای خودش نداره 

نه بخاطر پسر مردم

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دلت میخواد اشتباه بکنی و مدام برداشت شخصی بکنی  بنده هم با همسرم دوست بودم  استارتر ...

من فقط جواب سوال شمارو دادم ک فرمودید بهتون تهمت زدم....

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
الان مثلا خودت فک کن چهارتا کلمه بگن اوکی میشه😶😑

من صیغه رو اصلا قبول ندارم ولی عقد دایم هم چهارتا کلمس خب😂

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2731
من به عقد دائمم اعتقادی ندارم عزیزم. خانوادمم اعتقادی ب مهریع ندارن. بابام همیشه میگه ادم وقتی دل زن ...

از لحاظ دینی هم اگه یکی از طرفین دلش به اون ازدواج نباشه باطله

از نظر من مهریه صرفا به عنوان یه هدیه هست که مرد به همسرش میده نه یه معامله 

عشق و علاقه رو در اولویت میگم باشه چونکه زندگی بدون عشق چیزی جز گذران روزها نیست 

و اینکه تنها با کسی که عاشقشم خودمو محرم میدونم و در هر شرایطی فقط همون یه نفر رو برای دلم میخوام

حالا بحث اعتقاد به صیغه و عقد دائم رو بله به هردوشون اعتقاد دارم 

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
یه سوال برام پیش اومد اینجا همون عقد دائم هم 4 تا کلمه ی عربی هست! صیغه یا همون عقد موقت عده داره ...

یه مرد میتونه صدبار صیغه کنه 

بعد از جدایی کسی از گذشتش خب نداره

ولی اگه عقد باشه تو شناسنامش هست

رو راست

از لحاظ دینی هم اگه یکی از طرفین دلش به اون ازدواج نباشه باطله از نظر من مهریه صرفا به عنوان یه هدی ...

درسته عزیزم. هرکس با اعتقاد خودش زندگی میکنه. من اعتقادمو دوسدارم. مثلا من تو خانواده ایم ک زیاد ب حجاب اهمیت داده نمیشه بین زناش. لباسای تنگ و کوتاه میپوشن اما ماشالا روسریا از سر نمیفته😂 اما من مخالفم. من میگم حجاب ب مو نیست. موهامم ساده همیشه میبافم حتی جلوی موهامم مدل دار نیست. اما خیلی برام مهمه ک لباسم گشاد باشه و رون و باسن.م رو بپوشونه حداقل. بنطرم بدنم خیلی مهمتره دیده نشه تا موهام. درحالیکه جاریم (البته ازدواج نکردم هنوز ازون محضریا😂) مثلا ساپورت میپوشه جلوی عشق من ک برادرشوهرشه با بلوز تنگ و یقه باز. اما شالش کل موهاشو میپوشونه. بنظرم بدن مهلوم نباشه خیلی با ارزشتر از موعه. البته ک مورو هم وابسته ب محیطم میپوشونم

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
درسته عزیزم. هرکس با اعتقاد خودش زندگی میکنه. من اعتقادمو دوسدارم. مثلا من تو خانواده ایم ک زیاد ب ح ...

درسته فقط خواستم نظرت رو بدونم :)

مرسی گلم

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
2740
من به عقد دائمم اعتقادی ندارم عزیزم. خانوادمم اعتقادی ب مهریع ندارن. بابام همیشه میگه ادم وقتی دل زن ...

خب این  یه اعتقاده 

شاید تو دین و مذهب  شما درسته.بحثی نداره

من صیغه رو اصلا قبول ندارم ولی عقد دایم هم چهارتا کلمس خب😂

عقد داعم فقط به اون چهارتا کلمه نیس رسمیه و خونوادت خبر دارن و هدف زندگی کردنه نه مثه صیغه که هدف نیاز جنسیه

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫
اخه چه فرقی داره یعنی فک میکنی با یه صیغه اصل گناه عوض میشه نه عزیزم با اینکار فقط خودشون و گول میزن ...

شما از کجا میدونی من یا هرکس دیگه شرایط ازدواج دائم رو داشتیم 

و جدا از اینا خودت واسه خودت حکم میکنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
اما ممکن۶ کلا زندگیتو طعنه بهت بزنه

ممکنه ....

ممکن هست هم نزنه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
داری میگی بایاروگناه کنم خوبه واقعا که شرم اوره اگه بااون ازدواجم کنی توهر دعوایی صددرصدبهت میگه توک ...

من همون اول هم گفتم توصیه نمیکنم 

ولی من و اوپرا هر دو همین طور ازدواج کردیم و هیچ کدوممون هم تا حالا یکبار همسرمون همچین حرفی نزده بهمون

شما از کجا میدونی من یا هرکس دیگه شرایط ازدواج دائم رو داشتیم  و جدا از اینا خودت واسه خودت حک ...

الان من شما رو گفتم که به خودت گرفتی؟؟؟!!

من حکم نمیکنم هر کسی که منطقی فک کنه این چیزارو میفهمه البته به جز کسی که دوس نداره حقیقتو قبول کنه!

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫