2733
2734
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
خود دین اجازه صیغه مگه نداده؟

اخه چه فرقی داره یعنی فک میکنی با یه صیغه اصل گناه عوض میشه نه عزیزم با اینکار فقط خودشون و گول میزنن

اگه این جوریه هر روز صیغه بخونن با یکی باشن مسخره نیس واقعا؟!!

صیغه برای کسیه که شرایط ازدواج دائم نداره 

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫
برای دختر رشیده نیاز به اجازه پدر نیست

رشیده،از ۳۰به بعد میشه؟

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همینجا خوندم صیعه برای دختر باید با اجازه پدر باشه اما برای زن خیر نیازی نیست

صیغه گناهه بنظرم

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
چقدر چیپ و سطحه پایین جواب دادی،لازم نیست تو هر چیزی نظراتون رو بیان کنید. هر کی برا خودش زندگی و ع ...

همونطور ك نظرات شما براي من كاملا بي ارزشه 

شمام ميتوني به نظر من همونطور نگاه كني 

ولي چيزي ك واضحه دلم نميخواد با امثال شما دهن ب دهن بشم

چون نمونه فحاشي هاي زشت شمارو ديدم 

پس بهتره هم كلام نباشم با شما🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
من فقط گفتم رابطه نامشروع گناه شما فرمودین فقط به حجاب اعتقاد ندارین. ولی تو این تاپیک...

توی این تاپیک چی ؟

چرا مصادره به مطلوب میکنید 

در ضمن بنده گفتم محجبه نیستم 

نگفتم اعتقاد ندارم 

علم کلامتون رو تصحیح بفرمایید 

😁
2740
همونطور ك نظرات شما براي من كاملا بي ارزشه  شمام ميتوني به نظر من همونطور نگاه كني  ولي ...

تو دست نظر بده و به هر کی دلت خواست نگو بیخانواده،با کسی هم دهن به دهن نشو!!!!!

@nnnunknown    

ريپ نشدي عزيز

بعضيا فرهنگشون همونطوره عزيزم

و اينكه براي ما زشت باشه براشون چيپه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
به نظر من اگه دختری رابطه داشته باشه واسه دل خودش و نیاز خودش مورد نداره اما اگه فقط میخواد پسره رو ...

👌👌

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
اخه چه فرقی داره یعنی فک میکنی با یه صیغه اصل گناه عوض میشه نه عزیزم با اینکار فقط خودشون و گول میزن ...

برای صیغه هم عده تعیین شده اگه معتقد باشن. شرایط هم برای هرکسی فرق داره

2706