2733
2734
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
سلام عزیزم. ببخشید من در جریان نیستم میشه ی توضیح کوجولو بدین؟ ازدواجم کردین؟

سلام

بنده با آقایی آشنا شدم در ۳۵ سالگی 

یک سال بعد با هم‌ همخونه شدیم 

دو سال زندگی کردیم و بعد در ۳۸ سالگی من ازدواجمون رو ثبت کردیم 

در این دو سال تعهد داشتیم ولی هیچ سند و مدرک دال بر ازدواج نداشتیم  

😁
سلام بنده با آقایی آشنا شدم در ۳۵ سالگی  یک سال بعد با هم‌ همخونه شدیم  دو سال زندگی کر ...

پایدار باشید😍😍

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جالبه بعضیا صیغه میخونن بنظرشون اشکالی نداره😑 واقعا چه طرز فکری دارین😐 به اسم دین هر کاری دوس دارن میکنن اگه واقعا دین این جوریه من ترجیح میدم کافر باشم😶😶

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫
2731
سلام بنده با آقایی آشنا شدم در ۳۵ سالگی  یک سال بعد با هم‌ همخونه شدیم  دو سال زندگی کر ...

متوجه حرفتون هستم عزیزم. الان خوشبختید کنارشون؟ و اینکه میتونم بپرسم شغلتون چی هست؟

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
جالبه بعضیا صیغه میخونن بنظرشون اشکالی نداره😑 واقعا چه طرز فکری دارین😐 به اسم دین هر کاری دوس دارن ...

خب میخوان گناه نکنن چ ربطی داره ب کافری

صیغه نخونن اوکی تره؟

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

شنیدم همچین اتفاقاتی افتاده 

و یا در اصل به خاطر اینکه خانواده ها مخالف بودن رابطه داشتن که حتما ازدواج کنن

ولی نظر شخصی من اینه که بهتره حدود دوستی حفظ بشه 

و هر جایی از مسیر ازدواج کارای مربوط به اون موقع صورت بگیره و هیجانشون فروکش نکنه

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
اینکه به من گفتید رابطه نامشروع داشتم در حالی که اطلاع ندارید و منم جایی نگفتم محرم نبودیم اگه ...

من فقط گفتم رابطه نامشروع گناه شما فرمودین فقط به حجاب اعتقاد ندارین.

ولی تو این تاپیک...

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
اتفاقا صیغه واسه آشنایی دوتا مجرد باشه خیلی بهتره تا بهانه خیانت مرد متاهل

👌👌👌

متوجه حرفتون هستم عزیزم. الان خوشبختید کنارشون؟ و اینکه میتونم بپرسم شغلتون چی هست؟

من مدیر قرارداد هستم 

بله الحمدلله خوشبختم 

من از ازدواج انتظار رویایی نداشتم 

تجربه زندگی کنار ایشون باعث شد متوجه بشم چقدر کنارشون آرومم و دیگه از ازدواج نمیترسم 

برای من رابطه قبل از ازدواج مفید بود چون مسئولیتش رو بعهده گرفتم و میدونستم شاید باهاشون ازدواج نکنم 

برای یه آدم دیگه میتونه بد باشه اگه جوانب تصمیم رو نسنجه

😁
2706