2737
2739
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
مگ من خواستم اینکارو بکنم😂واسم سوال شد 

همه چی به کنار گناهه آخه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست نیس ولی بنظرم خشک و خالی هم نمیشه پسرا این دوره رو نمیشه کنترل کرد

خب اره بوس و بغل ک الان همه میکنن

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

انگشت شماره معمولا پسری که تو دوستی بادختری رابطه داره نمیاد باهاش ازدواج کنه😐

چون میگه حتما اون دختر با صد تا دیگه هم دوست بوده که تن به رابطه داده🥴

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد
2728
👌❤️

🌹🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
همه چی به کنار گناهه آخه

بله درسته

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

من رابطه داشتم

گناه هم نکردم ولی محرم بودیم و جایی ثبت نبود

ولی توصیه نمیکنم 

اینجا ایرانه و ما بنیان مذهبی و فرهنگی خاص داریم که تخطی ازشون میتونه ریسک باشه

جامعه تاثیر بزرگی رو خانواده ها داره و ما خانم ها غالبا به طمع ازدواج رابطه ایجاد میکنیم 

ممکنه خیلی از روابط به ازدواج منتهی بشه ولی اگر نشه ضرر بزرگی هست و اجتناب از ضرر کار عقلانی هست

😁

امیدوارم واقعا با همونا ازدواج کنن........

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀

اشتباه نیست 

ولی رابطه ای ک بی حساب کتاب انجام بشه غلطه،مثلا دوروز دوستن بعد سریع خونه خالی معلومه تهش بی هیچجا نمیرسه

اول باید از علاقه طرف مقابل مطمئن شد،زمان برای شناخت گذاشت،همدیگرو ازمایش کنند،بعد وقتی مطمئن شدن طرفشون مطمئنه و دگ علاقمند شده بعد رابطه

البته قبل هرچیز باید پسر تکلیفشو مشخص کنه ک قصدش ازدواج هست یا نه

بله درسته

به نظرم با همچین دوستایی کات کنی بهتره تاثیر میزآرن روت

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

من همچین رابطه ای نداشتم و به دلایل شخصی برای خودم نمی پسندیدم . ولی به ول کردن ربط نداره . بعضیا سبک زندگیشون اینطوریه گاهی اصلا هیچکدوم از طرفین ازدواجم نمیخوان گاهیم به ازدواج ختم میشه اونم  به نظر من به خودشون مربوطه . ولی درستش اینه که از اول با هم صادق باشن و هدفشون از رابطه رو به هم بگن . بازی با احساسات دیگران جدا از جنسیتشون بسیار غیر انسانیه

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد