2737
2739
عنوان

انرژی مثبت +بیایدبه دور از غم ها از سوتی هامون بگیم بخندیم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم بالا😭

خو الان کسی شماره ی اونا رو میخواد چیکار.....عیبی نداره ک.

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
حذفش کن یه کاریش بکن زود 

حذف کردم ولی اونایی که نباید میدیدن تو چنل دیدن کسایی که دنبال همچین چیزان😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

التماس دعا دارم انشالله همتون به هرچی میخواید برسید🌹
2742

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
چرا؟

سرم درد میکنه مغزم داغونه اه 

نمیتونم توضیح بدم حتی 

عصبی میشم الان پاچه یکیو میگیرم

لصن نباید پست بذارم تو سایت تا اطلاع ثانوی

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
اسی صحنش یه لحظه اومد مقابل چشام تصور کردم.قش کردم از خنده.جمع حاضر کبود نشده باشن از خنده خوبه.خوب ...

وااای فقط پدر بچه ها مه گفت اشکالی نداره دخترم ، من فقط لنگ هامو تو هوا نگاه می کردم و بابام فقط با تعجب منو .. من خدای غرور جلو پسر ها آبروم رفت چقد خودمو می گرفتم در حالت عادی 😂

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2738
خدا کنه وگرنه من میمیرم

نه عزیزم..الان فکر مردم همه مشغول کروناست.....

کسی کاری نداره ب این چیزا....

راحت بگیر بخواب

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
😂😂چن نفر بودن ک نگران بودی اینقدر؟

خانواده فامیل دورمون بود ، پدرش مادرش پسراش دوتا خوشتیپ و دخترش و دیگه نمی‌دونم کی بود من اصلا نگاه نکردم فقط رفتم بد ضایعه شدم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
دوست معمولیم بود خداوند را سپاس😶😂😂😂😂

ولی معلومه دختر بانمکی هستی کلا......😅😅😅😅😅😅

2706