2737
2739

خودم تو مجردی تو هال خونه جا نماز انداخته بودم ‌و نماز می خوندم ..که یه هو سر زده بابام و یه گله مهمون اومد همه نشستن تو هال ..پشتم بهشون بود و نماز می خوندم که یه هو چادر نمازم به پام گیر کرد و هنگامی که می خواستم برم سجده از پشت افتادم زمین و با چادر مخلوط شدم و لنگام رفت هوااا..🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ یک صحنه ایی بود آبروم جلو همه رفت به خصوص پسرها 

دیگه دویدم تو اتاق و بیرون نیومدم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

الان میان میگن چرا نمیخوابی  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
😂😂😂😂 یکی منو بلایکه الان حس گفتنش نیس میخام بخابم بعد میام میگم اگ وقت کردم خاهر من توهم یکم د ...

فقط نگران آبروم جلو پسرا بودم ، 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

یاد کوچولوییام افتادم اینو گفتی

چه خاطره دوریه برام...

خیلی کوچولو بودم

تو پذیرایی خوابیده بودم

بیدار شدم دیدم دور تا دورم مهمون نشسته

کلی خجالت کشیدم

دویدم تو اتاق متکا پتو رو پرت کردم وسط اتاق خودمم رفتم تو اشپزخونه پیش مامانم قایم شدم...

کاش هنوز همون روزا بود

کاش بزرگ نمیشدم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
ما تو جمع کیایم؟میخوایم بخوابیم یا تازه بیدار شدیم مثلا    

تو تو جمع در حال بیهوش شدنی 

من ک امشب غش کردم امیدوارم شمام‌غش کنین😂😂😂

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2706