2737
2734
عنوان

انرژی مثبت +بیایدبه دور از غم ها از سوتی هامون بگیم بخندیم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 135 پست
دعا کن کسی زنگ نزنع به شماره ها وااااییی حالم خیلی بده دارم سکته میکنم

چرا چی شده منم استرس گرفتم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

تا حالا تو قرار خیلی جدی با یک آقا گوشه لبتون شکلاتی شده و نیم ساعت باهاش مغرور و قلمبه سلمبه حرف بزنید در نهایت دستمال بده دستتون و به لبتون اشاره کنه ؟🙂🙂🙂🙂🙂🙂 

با من لطفا از سوتی حرف نزنین😂😂😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوتی نیس کمبود اطلاعاته

راهیان نور بودیم

جو معنوی

با رفیقم گفتیم ماکه وضو داریم بزار رو همین خاکا ۲ رکعت نماز بخونیم

خلاصه اش کنم برات  درسای ارزشمندی که بهم داد این بود

اولا هیچ وقت با کفش نماز نخون

دوما تو باد و بوران لازم نی جو معنویت بگیره چون بعدش مجبور میشی بدو بدو دنبال چادرت بری

سوم راهیان نور میری برو ولی جزغاله میشی

آخریش ربطی نداشت ولی تو دلم مونده بود  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2731
دعا کن کسی زنگ نزنع به شماره ها وااااییی حالم خیلی بده دارم سکته میکنم

شماره ها چیه؟

عزیزم آرام باش 

چی شدع

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
ما تو جمع کیایم؟میخوایم بخوابیم یا تازه بیدار شدیم مثلا    

۴۸ ساعته نخوابیدم

از چشمام همینجوری اشک میاد

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

اسی صحنش یه لحظه اومد مقابل چشام تصور کردم.قش کردم از خنده.جمع حاضر کبود نشده باشن از خنده خوبه.خوب کاری کردی رفتی تو اتاق.ادم نمیتونه سرشم بلند کنه  

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2740
تا حالا تو قرار خیلی جدی با یک آقا گوشه لبتون شکلاتی شده و نیم ساعت باهاش مغرور و قلمبه سلمبه حرف بز ...

😂 خدا نکشتت چقد ضایع شدی 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
چرا چی شده منم استرس گرفتم 

یجورایی سوتی هم میشه دیگه😭اما سوتی خرکی تو گروه دعوا کرده بودیم من اونو گذاشتم تو چنل برا طنز بعدش دیدم ای وای تو واتساپ شماره ها افتاده😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢اونم کسایی که باهاشون مثل چیییی رودروایسی دارم وای من دیگه روم نمیاد برم سر کلاس 😭😭😭😭😭😭😭😩😩😩😩😩😩

التماس دعا دارم انشالله همتون به هرچی میخواید برسید🌹
تا حالا تو قرار خیلی جدی با یک آقا گوشه لبتون شکلاتی شده و نیم ساعت باهاش مغرور و قلمبه سلمبه حرف بز ...

حالا با اون آقا ب کجا رسیدی😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

نه ولی تو فیلمای جم حداقل ۲۰ بار این صحته رو دیدم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
یجورایی سوتی هم میشه دیگه😭اما سوتی خرکی تو گروه دعوا کرده بودیم من اونو گذاشتم تو چنل برا طنز بعدش ...

حذفش کن یه کاریش بکن زود 

سوتی نیس کمبود اطلاعاته راهیان نور بودیم جو معنوی با رفیقم گفتیم ماکه وضو داریم بزار رو همین خاکا ...

راهیان نور گفتی 😂😂😂😂😂😂 دوم دبیرستان بودیم رفتیم وسط راه نگهمون داشتن دستشویی همه تو راهرو منتظر هم بودیم س چهار تا سرویس بهداشتی بیشتر نبود.  نگو مدیر رفته دستشویی.دوستمم یادم نیست چش بود لگد زد ب در دسشویی گفت ج.نده بیا بیرون😂😂😂😂😂😂😂😂 قیافه مدیر بعد بیرون اومدن از دستشویی و قیافه ما بعد دیدن مدیر و آرمان های شهدا 😂😂😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706