2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه بهت راهکار امتحان شده و جواب پس داده بدم عمل میکنی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

سلام، دوست من اگه کرج یا تهران هستی بیا حضوری ببینمت باهات حرف بزنم،من خودم به نصیحت احتیاج دارم و کسی نیستم که عقل کل باشم ولی بدون من کامل تو رو درک میکنم اگه نیاز داشتی بهم پیام بده،آیدی ایتا و تلگرامم رو برات میذارم🫠

@Miss_Farahaniii

هیچکی این وسط تاوان نمیده خدا بهت عقل داده زیبایی و خانواده و هوش و موقعیت اجتماعی و شغل و...داده ...

حق مطلب رو ادا کردی👏🏻👏🏻👏🏻

دختران همیشه قربانی! 

تا وقتی فکر میکنید قربانی هستید این رَوند ادامه داره

شکککککک نکنننننننننن تاوان میده

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

دختر‌ورزشکار  عزیزم  دهنمون سابیدی با سرگذشتت چرا اخه عزیزم  من‌جای تو نبودم دوستم‌ندارم جای شما باشم قضاوتتم‌نمی کنم   ولی خوب گند زدی حداقل بقیه اشو درست کن. بشینی وقنبرک‌بزنی  چیزی درست‌نمیشه  

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

تو هر توتاپیکت تو هر کاربریت اینقد سعی داشتی بگی خوشگلیو پولداریو بابات خوبه خودتو کشتی 

عزیزم تو بنظرم مایه ننگ اون پدری سر پدرتو بردی زیر ننگ اون خوشگلیم دوهزار نمی ارزه

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

یه مثال برات میزنم:

تو یادت میره اونم یادش میره ولی یه روزی یه جایی 

جوری ک حتی فکرشم نمیکنید ، زندگی یه جوری میزنه تو دهنش ک دیگه یادش نره!!!!!!

معمولا پسرا وقتی موفق میشن ی دختری ک از خودشون بالاتر هست رو ازش سواستفاده کنن حس قدرت میگیرن شما باید بدونی یک خانم هستیشو به راحتی دراختیار مردی نمیزاره

به هرحال مقصر شما نیستی شماهم یکبار داری زندگی میکنی باید تحربه بدست بیاری و دیگه نزاری اشتباهت تکرار شه

اشتباه بد نیست تکرار اشتباه بده عزیزکم😘

خودت رو از سرزنش رها کن و بدون کارماشو پس میده

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

چرا نقش قربانیو بازی میکنی وقتی خودت خاستی؟ برو بابا😂😂هر بار میمردم.... خب نمیکردی...... مغزت کم داره؟ عجببب یجور خودتو مظلوم نشون میدی انگار ک بت تجاو..ز شده

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

خب عزیزم شما که پشیمان نیستید

شما فقط دارید غبطه میخورید که چرا اون پسر شما رو با خوشگلیت کنار گذاشت و رفت دوستت رو گرفت ... 

ولی همینکه خودت ارزش خوشگلی خودت رو نمیدونی کافیه و هنوزم در تلاشی دوباره برگردید بهم 

اون دوستت چه بدبخته که با این لاشی عقد کرده 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
2706