2733
2734
عنوان

اه چرا ترکید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 90 پست
تو روز باشه که به ثانیه نکشیده میترکه😐😑 آخرش ما با این شب بیداریا و پای گوشی نشستنا نمره چشممون م ...

😂😂😂والا از اخر سر این شب بیداریا میمیریم...

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 

ما رفته بودیم مکه یه کوه سیاهی بود گفتن این یکی از درهای جهنمه وقتی دجال نمدونم یا سفیانی میره خونه خدا رو خراب کنه این کوه باز میشه و با یارانش میرن جهنم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رفته بودیم مکه یه کوه سیاهی بود گفتن این یکی از درهای جهنمه وقتی دجال نمدونم یا سفیانی میره خونه ...

چه شکلی بود؟اخه مگه زمین دهن باز نمیکنه؟کوهه چطوری بود؟اسمش چی بود

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
ما رفته بودیم مکه یه کوه سیاهی بود گفتن این یکی از درهای جهنمه وقتی دجال نمدونم یا سفیانی میره خونه ...

😐😐

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
چه شکلی بود؟اخه مگه زمین دهن باز نمیکنه؟کوهه چطوری بود؟اسمش چی بود

کوهه کاملا سیاه بود گفتن همین کوه یکی از درهای جهنمه که دهن باز میکنه  و می بلعش نزدبک مکه هم بود 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740
میگن که سفیانی همین داعش هست در نوع پیشرفته تر و وحشتناک تر و گسترده تر به خیلی جاها حمله میکنه و خ ...

نه عزیزم سفیانی داعش نیست روایت داریم از امام علی در مورد ظهور امام زمان سوال میشه وایشون میگه که قبل از ظهور پرچم هایی بلند میشوند که سیاه هستن و روشون لااله الاالله نوشته شده این گروه از بین میرون و سپس سفیانی بر میخیزند به استناد حرف امام علی پرچم مشکی داعش است گلم نه سفیانی

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤

[QUOTE=126027592]نه عزیزم سفیانی داعش نیست روایت داریم از امام علی در مورد ظهور امام زمان سوال میشه وایشون میگه که قب ...[/QUOTE

عزیزم منظورم اینه داعش مقدمه ای هست برای پیدایش سفیانی نه اینکه داعش همون سفیانی هست. گفتم نوعی پیشرفته تر از داعش. داعش پرچم هاش مشکیه اما سفیانی پرچمش قرمز هست و منم منظورم این بود که داعش قبل از سفیانی پدید اومده

مرا عهدیست با جانان...
@maryami1998

خدا منو خواست که تايپيک ترکيد

من داشتم کور ميشدم به محض اينکه ترکيد خوابيدم تا چهار عصر😉😶😉😐😑😆😉

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

اسي ميگم به اين مطلب علاقه داری و اونهايی که علاقه دارن رو جمع کن يا بريم وبلاگ يا گروه مجازي اطلاعاتموم هم بره بالا کتاب و فيلم هم بهم معرفی کنيم چون اينجا جنبه ي مباحثه رو ندارن گزارش ميزنن

شوهرم من هميشه ميگه فيلم های علمي تخيلی هاليود رو براساس چيزی ميسازن که توفکرشونه و يا ميخوان عمليش کنن

و پشت فيلم هاشون فکره و فيلسوف نشسته

موافق بودی بچه هارو تگ کن شاید هلم تاريخی دينيمون رفت بالا...

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
خدا منو خواست که تايپيک ترکيد من داشتم کور ميشدم به محض اينکه ترکيد خوابيدم تا چهار عصر😉😶😉😐😑😆 ...

😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اسي ميگم به اين مطلب علاقه داری و اونهايی که علاقه دارن رو جمع کن يا بريم وبلاگ يا گروه مجازي اطلاعا ...

بابا من تگم خرااااابه😣😣😣😣

گروه مجازی نه ولی اینجارو موافقم و وبلاگ

میخوای یه تاپیک بزنیم هر دومون بگیم که هر کی خواست بیاد

2706