2726
عنوان

اه چرا ترکید😑

945 بازدید | 90 پست

چرا گزارش زدین😑😑😑😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

چیو کدومو هان ؟؟؟؟؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیو کدومو هان ؟؟؟؟؟

دقت کردین علائم ظهور....

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
طبیعی بود😅 باز خوبه یه کم طول کشید تا بترکه

دیدی آخرش ترکید😂

منم سه ساعت تایپ کرده بودما😣

دقت کردین علائم ظهور....

اووو  از اونموقع بحث میکردین 😶

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

اگه نمیترکید جای تعجب داشت...من موندم چرا همچین امکانی وجود داره...خو مخالفی نیا زورت که نکردن عجب😑

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
یار شب داشتم جوابتو میدادم

چرا مگ توهینی چیزی بود😑که بترکونن

2706