2737
2739
عنوان

اه چرا ترکید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 90 پست
من اگه الان کسی منو ببینه و نشناسم فکر میکنه تا صبح داشتم حشیش دود میکردم به خدا 😂

😂😂😂معتادیم منتها به گوشی ماها به بیست نرسیده زیر چشامون اندازه یه قاشق گود میشه مامان باباهامون از ما کمتر گوده چشاشون بس کلمون تو گوشیه😂

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن که سفیانی همین داعش هست در نوع پیشرفته تر و وحشتناک تر و گسترده تر

به خیلی جاها حمله میکنه و خیلی کشورا رو میگیره

سوریه و عراق و میگیره ب ایرانم حمله میکنه اما  شکست میخوره

سفیانی با کمک غربیها این جنگ ها رو انجام میده

و در بهبوهه ی این جنگ هاست که یمانی و خراسانی قیام میکنن برای یاری امام خود امام هم در عربستان ظهور میکنن و اون فردی که میخاد خبر ظهور رو بده کشته میشه

بعد از علنی شدن ظهور یاران حضرت گردشون حلقه میزنن و به شدت ازشون محافظت میکنن چون دشمنان از ما درباره ظور دقیق تر اطلاعات دارن منتظرن به محض ظهور ایشونو به قتل برسونن. سپاه سفیانی که حرکت میکنه میاد برای جنگ با امام توی سرزمین بیدا سوریه زلزله ای میاد و زمین دهن باز میکنه و سپاهش به امر خدا تو زمین فرو میرن

امام سفیانی و سپاهش رو شکست میده

مرا عهدیست با جانان...
2728

جالبه ش اینجاست که حضرت عیسی هم به دنیا رجعت میکنن و میرن بین پیروان خودشون تو غرب. خود حضرت عیسی از حضرت مهدی پیروی میکنن و پیروان خودشون روهم به اطاعت از حضرت مهدی دعوت میکنن و خیلی ها هم بهیروی از حضرت مهدی روی میارن. وجود حضرت عیسی باعث میشه پیمان صلحی بین مسلمونا و غربیها بسته بشه اما بعد 3 سال یا 7 سال غربیها میزنن زیرش و حمله میکنن و طی این جنگ امام پیروز میشن

مرا عهدیست با جانان...
2740
بدبختی اینه این مدل تاپیکا فقط شب که دوستان گزارش زن خوابند امکان پذیره شبم که واقعا وحشتناک بیدار ب ...

تو روز باشه که به ثانیه نکشیده میترکه😐😑

آخرش ما با این شب بیداریا و پای گوشی نشستنا نمره چشممون میشه ۱۰😐 ... رفتم چشم پزشک میگم باعث و بانیش گزارش زنای نی نی سایت بودن

pinkie_pie سابق هستم 

آره تو شکارچی شنبه هم اون پیرمرده گفت زنانشان را به مردا و مردانشان را به زنان تبدیل میکنیم

فقط چرا اون ژاکلین سرشو تراشیده بودن؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
من ک فکر میکن جرقه همین داعش بوده.چون داعش هم اداعای امامت میکردو رو پرچمش کلماتی از اسم خدابود اما ...

میدونی فلسفه ش چیه

توی روایات ظهور هست که پرچم های سیاهی از خراسان قیام میکنه ک زمینه ساز ظهور هست

اینا عمدا پرجماشونو سیاه کردن ک بگن اسلام و مسلمون اینه اینا میخان کشتار راه بیفته

مرا عهدیست با جانان...
2706