2737
2734
عنوان

اه چرا ترکید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 90 پست
علایم حتمی ظهور خروج سفیانی(فردی بسیار منفی که کلی جنگ  و کشتار راه میندازه) خروج یمانی( مومن ...

دمت گرم 👍🏻 

یعنی واقعا راسته ؟؟؟؟؟؟

تمام دنيا هم به من پيله كند،باز پـَروانه خواهم شد 🦋
دمت گرم 👍🏻  یعنی واقعا راسته ؟؟؟؟؟؟

فدات

منکه شک ندارم چون همشون روایات معصومین هستن و داریم میبینیم که دونه دونه دارن اتفاق میفتن

مرا عهدیست با جانان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا جون مادرتون بگین علائم ظهور چیه ؟؟؟؟؟؟؟ تا نترکیده  مردم از کنجکاوی  بابا همونایی ک ...

برو خودت بخون خیلین خو نمیشه همشو گفت😂

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2731
فدات منکه شک ندارم چون همشون روایات معصومین هستن و داریم میبینیم که دونه دونه دارن اتفاق میفتن

خیلی دوس دارم از این جور مباحث 

بازم اگه چیزی میدونین میگین لطفا 

خیلی دوس دارم از این جور مباحث  بازم اگه چیزی میدونین میگین لطفا

من ک میترسم از اینجور چیزا اصن لرز گرفته بدنم بخدا😣

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
عزیزم فک کنم همه خسته شدن حال ندارن جواب بدن ... خیلی انرژی ازمون گرفت نخوابیدیم اصلا😕

کل شبو نخوابیدم شبیه آدما چرتی شدم...

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
خیلی دوس دارم از این جور مباحث  بازم اگه چیزی میدونین میگین لطفا

اره عزیزم باعث افتخاره

هرچقدر اتفاقای قبل ظهور بد و وحشتناکه بعد ظهور زیبا و قشنگه

میگه بعد ظهور اقا علم خیلی پیشرفت میکنه در حدی ک نسبت علم اون زمان به الان 25 به 3 هست

بعدشم میگن مردم عقلشون کامل میشه و به حدی از کمال میرسن که اگه دست یکی تو جیب اون یکی باشه دزدی نمیکنه ازش

میگن اون زمان حیوانات وحشی هم به ادما اسیبی نمیرسونن

اون زمان علومی که الان برای ما ادما غریبه و ناشناخته بود برامون روشن میشه

عدالت کامل برقرار میشه نه فقیری میمونه نه ثروتمندی

و....

عشق میکنم این چیزا رو میخونم

مرا عهدیست با جانان...
عزیزم فک کنم همه خسته شدن حال ندارن جواب بدن ... خیلی انرژی ازمون گرفت نخوابیدیم اصلا😕

بدبختی اینه این مدل تاپیکا فقط شب که دوستان گزارش زن خوابند امکان پذیره شبم که واقعا وحشتناک بیدار بودن😂

اره عزیزم باعث افتخاره هرچقدر اتفاقای قبل ظهور بد و وحشتناکه بعد ظهور زیبا و قشنگه میگه بعد ظهور ا ...

واااااااااای چقد قشنگ 😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 

از کجا این اطلاعات خوب و دارین ؟؟؟

2706