2733
2734
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 201 پست
شاید فک میکنن شما نمیشنوید که حموم نمیرن

نمیدونم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
میخوام پیام بدم ولی موندم ب شوهرمم بگم ک میخوام بهشون بگم چون ازم رابطه خواست گفتم ن ناراحت شده بود ...

ارع به شوهرتم پیام بده اینجوری بهتره ب نظرم باهاش رو در رو نشو

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اصلا نمیرن بیرون ؟همش خونه شمان؟

چند روز؟

مسافرت والا یک روز فوقش دوروز.

خوب که روش میشه.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

شوهر خواهر شوهر تو خونه شما میره حموم؟ یاااااا خدااااا.. بندازشون بیرون دختر اینارو.. خونه ت خیلی کوچیکه در اصل سوییته ، آخه جای این حیووناس؟!!! اصلا یعنی چی که می بد خونه هم چند روز چند روز میمونید..چه حرکاتی که ما ایرانیا داریم، سر تا پا مزاحم 

2728

چه رویی واقعا . ما میریم خونه مادر شوهر اتاق جدا داریم و رختوابا فقط ماله ماست وگه زیادم بمونیم انجام نمیدیم . تا بریم خونه خودمون . اینا چه رویی دارن وسط خونه مردم و رختخواب مردم . واقعا که . 

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

وااااااااااا چه عجیب ما هم میریم خونه مادرشوهرم باهم میخوابیم تو اتاق جدا ولی دیگه از این کارا نه. یا جای مهمونامو میندازم پیش هم ولی از این کارا نداشتن تا حالا. اصلا رودروایسی نداره تو با مهربونی شوهی به خواهرشوهرت بگو. همه به کنار موندم خواهره از برادرش خجالت نمیکشه

بهش بگو داداشت شنیده خجالت میکشه بهت بگه گفته من بگم رعایت کن

ارع اینو بگم اونم ک روش نمیشه بیاد از شوهرت بپرسه اگرم بپرسه شوهرت متوجه میشع دگه نیاز نیس تو با خجالت بگی

2740
شاید از عمد دارع الکی صدا در میاره که حرص تورو دربیاره ی کاری بکنه ک تو حرمتشو نگه نداری 

خودش میدونه من خیلی حساسم میدونی پیش هم نیستن دارن خونه میسازن خوب خونه ی مادرشوهرم هستن بعد چند بار اومدن خونه ی ما بعد ی مدت شوهرم اسپری پیدا کرد و با من دعواش شد ی عالمه بهم حرف زد ک من استفاده نمیکنم این برا کیه منم بهش نمیگفتم خواهرت میاد خونه ی ما بهش گفتم خواهرت هم میاد خونه ی ما با شوهرش وختی نیستیم ولی خواهرشوهرم قبول نکرد مال اونه و کم مونده بود زندگیم ازهم بپاچه ک بهش گفتم دیگ نمیزارم کسی بیاد خونمم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
با کمترین صدا هم یعنی بیرون از اتاق می شنون واقعا؟

ما ی بار رفته بودیم مسافرت با خواهرم بعد دوتا اتاق بود شوهرم خواست و منم گفتم باشه ولی حتی صدا از دیوار شاید بلند میشد ولی از ما ن من دست شوعرم تو دهنم بود دست من تو دهن شوهرم ک ی وخت صدا نره بعد از چند وخت ک از خواهرم پرسیدم گفت ن صدا نمیومد 

خودش میدونه من خیلی حساسم میدونی پیش هم نیستن دارن خونه میسازن خوب خونه ی مادرشوهرم هستن بعد چند بار ...

چ خواهر شوهر بیشعوری 

یعنی اصلا نمیرن بیرون ؟همش خونه شمان؟ چند روز؟ مسافرت والا یک روز فوقش دوروز. خوب که روش ...

ب احتمال زیاد سه چهار روز دیگ هم هستن

2706