2733
2734
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 201 پست
جدی باش و با شوهرت جدی صحبت کن بگو دوست ندارم صدای س.ک.س کسی تو خونم بشنوم و بعدش خودتو بزن به ناراح ...

فعلا نگفتم اعصابش خورده شوهرم حوصله نداره خودشم باهام حرف داره ولی گفت فعلا جاش نیست و میدونم تا تنها نیشیم نمیتونم راحت بگم بهش 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو پذیرایی شما رابطه برقرار میکنن؟ 😲😲😲😲😲عجیبترین چیزی که شنیدم تاحالا

بعد مثلا شما که مییاین بیرون میبینیدشون که؟ چون گفتی خونمون کوچیکه گفتم حتما پذیرایی و سالن که جدا نیس

امضا وجود ندارد
2731
چی شد استارتر خبری نشد

سلام ب شوهرم گفتم بهم گفتش اون براش مهم نیس دیگ بعدش گفت من خودم اومد میگم ک سر و صداتون نمیزاشت شب بخوابیم گفتم ن من پیام دادم پیام هارو نشون دادم گفتم اول میخواست رودرو بگم روم نشد گفت چرا روت نشد باید رک میگفتی دیشب خواهرشوهرم شوهرش نیومد اونم خونه ی ما نخوابید رفت 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
 زمان اسکرین حتما اسامی رو پاک کنید اگر اشنایی تو سایت باشه با ذکر اسامی شناخته میشین بهتره که ...

گزارش بزنید برام آشنا ندارم