2733
2734
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6851 بازدید | 201 پست
میگم ی کم وایستید ما بخوابیم بعد کاری خواستید بکنید من و شوهرم و بچم بیداریم 

ارع اینجوری بهتره توی پیام رو در رو نیسین که خجالت بکشی صبحم اگه خواسی خجالت بکشی ب خودت بگو اونی ک باید خجالت بکشه اونه ن من

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞

تو غذاش کافور بریز مرد زن ندیده

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد خونه شما میرن حموم 

خواهرشوم هیچ بعد رابطه هاش نرفته ولی شوهرش ی بار رفته 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
2731
خواهرشوم هیچ بعد رابطه هاش نرفته ولی شوهرش ی بار رفته 

یعنی یه سوال .

همینجوری نجس مونده خواهرش .

وای خدایا .نجسسسسسسس

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
خب سرتو بنداز پایین هی برو هی بیا از قبلش ک خواستین بخوابین الکی بگو دلم درد می کنه چند بار همینجوری ...

شوهرم با گوشی بازی میکنه صدای انگشت دست نور گوشی رو نمیبینه یا صدای بچه کوچیک ک گریه میکنه رو نمیشنوه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
ایش ینی تشک و پتو روُ کثیف می کنن؟ّ

آره

2740

چقدر باید یه آدم بیشعور باشه که همچین کاری رو تو سالن خونه به اون کوچیکیه میزبان انجام بده، صد رحمت به حیوون. من جای شما باشم همون بار اول با جدیت و خیلی رک بی رودربایستی بهش میگفتم و عذرشون رو از خونم می‌خواستم.. به کسیکه ملاحظه سرش نمیشه و چند روزه لنگر انداخته و این کارا و می‌کنه خواهشاً رو ندید و قاطعانه برخورد کنید.. 

شوهرش انقد بیشعور هست چند روز پیش خواهرشوهرم بهش برگشت گفت دستتو شستی گفت آره غسلم کردم پیش پدرشوهرم ...

ماشالله چ عادیه براشون😐😐😐

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}

اون داره از ادب تو سو استفاده می کنه.

البته حرمت مهمان باید حفظ بشه ولی خود مهمان هم باید درک داشته باشه.

ارع اینجوری بهتره توی پیام رو در رو نیسین که خجالت بکشی صبحم اگه خواسی خجالت بکشی ب خودت بگو اونی ک ...

میخوام پیام بدم ولی موندم ب شوهرمم بگم ک میخوام بهشون بگم چون ازم رابطه خواست گفتم ن ناراحت شده بود من مجبور شدم بگم ک صدای اونا میاد و میترسم ک صدا بره چون بار اول شوهرم خواب بود 

2706