2752
2734
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6851 بازدید | 201 پست

بعد صب ک از خاب پامیشن میان صبونه بخورن

هیچ خجالتی چیزی ندارن؟😐😐

اصن حتی سعی نمیکنه بفهمه ک شوماها فمیدین یا ن؟؟

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}

شب که صداشون میاد پیامش بده بگو خواهر شوهر عزیزم الان وقت خوابه صداتون رو مخه (البته اینجوری نگو مودبانه ترر) اینجوری توی پیام روت میشع چی بگی

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراااا؟؟

خجالت میکشم خودم بخدا دیشب کم مونده بود گریه کنم چند بار خواستم الکی مثلا خواب بد دیدم شوهرمو صدا کنم روم نشد 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
تو پذیرایی شما رابطه برقرار میکنن؟ 😲😲😲😲😲عجیبترین چیزی که شنیدم تاحالا

جلوی چشمش فرشا رو ببر جمع کن بشورن.

تو پذیرایی رابطه بعد رو فرش؟

خدای من

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2731
خجالت میکشم خودم بخدا دیشب کم مونده بود گریه کنم چند بار خواستم الکی مثلا خواب بد دیدم شوهرمو صدا کن ...

خب سرتو بنداز پایین هی برو هی بیا از قبلش ک خواستین بخوابین الکی بگو دلم درد می کنه چند بار همینجوری الکی برو دسشویی هی روی سرشون رد شو الکی برو تو اشپزخونه قرص بردار برای بچه ات شیر درس کن اب ببر یا مثلا سرو صدا کن فک نکنه شما خوابیدید

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞
بعد صب ک از خاب پامیشن میان صبونه بخورن هیچ خجالتی چیزی ندارن؟😐😐 اصن حتی سعی نمیکنه بفهمه ک شوما ...

شوهرش انقد بیشعور هست چند روز پیش خواهرشوهرم بهش برگشت گفت دستتو شستی گفت آره غسلم کردم پیش پدرشوهرم بعد بخاطر ک رونا داشتن مثلا بحث میکردن گفت غسل ک رونا کردم من خجالت کشیدم خواهرشوهرم داشت میخندید رو ب من 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
اتفاقا دیشب شوهرم همینو گفت بعد اومد پیش من بخوابه گفتم بخواب دیگ گفت ن من میرم پیش شوعرم

بگو بچسب به همون شوعر عنت.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
شب که صداشون میاد پیامش بده بگو خواهر شوهر عزیزم الان وقت خوابه صداتون رو مخه (البته اینجوری نگو مود ...

میگم ی کم وایستید ما بخوابیم بعد کاری خواستید بکنید من و شوهرم و بچم بیداریم 

ایش ینی تشک و پتو روُ کثیف می کنن؟ّ

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
شوهرش انقد بیشعور هست چند روز پیش خواهرشوهرم بهش برگشت گفت دستتو شستی گفت آره غسلم کردم پیش پدرشوهرم ...

شاید این کارا رو میکنه حرص تو رو دربیاره.

بعد از مطالعات فراوان روی جنس خواهر شوهر به این نتیجه رسیدم .

جلوی چشمش فرشا رو ببر جمع کن بشورن. تو پذیرایی رابطه بعد رو فرش؟ خدای من

فرشامو میشورم وگرنع نمیتونستم اجازه بدم واقعا چون حالم بد میشه