2737
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133499 بازدید | 1510 پست
عزیزم سفید نیست شومیز نقره ای هست و خیلی براق هست اینجا اصلا معلوم نیست مشکی ممنون

خب پس قشنگه . به خوشی و سلامتی ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

سلام استارتر عزیزم مبارکت باشه خیلی خوشم اومد از تیپت

فقط شالت احساس میکنم رو سر خیلی راحت نیست البته اونم بخاطر این میگم که نمیتونم خوب شال رو سرم‌نگه دارم😅😅😅

قیمتا هم اصلااااا گرون نیست والا 

منم از این‌مانتو براقا کوتاهشو گرفتم ۳۲۰ 

شلوار کتان مشکی ساده ۲۱۰ و یه جین ۲۵۰

یه بادی پولکی واسه زیر مانتو گرفتم ۲۵۰

فک کنم اگه عکسشو بذارم اینجا بگن جمعش ۱۰۰ تومنم نمیشه😒😒😒

قشنگ مشخصه چه تیپ آدمایی ان

والا من شلوار خونگی و با یه هودی خریدم شد ۴۰۰ تومن

دو دست لباس خونگی خریدم هر کدوم ۲۵۰ شد

بخدا فقط دو بار شستمشون تو تنم زار میزنن 

بعد نمیدونم اینا شلوار جین ۵۰ تومنی از کجا میارن😳😳😳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیژم جنس شلوارت چیع؟؟جین ک نیس؟؟

جین هست

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2740
اسی  عزیزم من این مانتو رو عید پارسال گرفتم ۳۵۰ اینجا نظر گرفتم گفتن ۲۰۰ هم نمی ارزه در صورتی ...

خیلی خیلی خوشگله واقعا خوشم اومد

مبارکتون باشه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
تو یا چند ساله خرید نکردی یا خریدات از جمعه بازاره😁 

اخی پولدار جون من از بهترین پاساژای شهرم خریدم مانتو سیصد شلوار صد روسری صد کفشو کیف باهم سیصد....همش شده هشتصد همشم زیبا و خانمانه و برازنده....

2706