2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
خب شما برند نخریدی های کپیAخریدی

حتما موقع خرید شما هم بودی😒😒

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جوری میگین ۲۴۸ گرونه انگار تو بازار قدم نزدبن تا حالا

خواهرم نگفتیم گرونه قیمت باید به شلوار بخوره یانه😕چه میدونم

این تاپیک و این حرف ها شد برام عبرت😂 بله درسته  ممنون

سلام. لباسات خیلی خوبن. اولین باره اینجا دیدمت و حس خوبی بهت دارم چون خیلی شبیه یکی از دوستای منی، دستات لبات قد و وزنت فرم بدنت. منو بردی ب گذشته و روزای خوب. روزایی ک تازه عاشق شده بودیم. ۶ سال پیش...

فقط تو یکی از تاپیکات خوندم انگار نامزد کردی. اشتباه خوندم؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2728
وای من هشتصد ببرم بازار خودمو کیت میدلتون میکنم خخخ این تیپ دویست بهش میخوره همه اش باهم

تو یا چند ساله خرید نکردی یا خریدات از جمعه بازاره😁 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
اسکی نرو از رو حرفای من 👎🏼

برو بابا شلغم👋

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
وا من کیف وکفشم برنده این قیمت نخریدم شلوارم از بهترین پاساژ تبریز گرفتم ۱۵۰سرتون کلاه رفته بنظرم

کیف و کفش برند مثل اکو و مارال چرم و دنیلی و جئوکس این سبک کارا از ۱.۵۰۰ و ۲ تومن شروع میشه. شما شاید برند مورد نظرتون نهرین یا کفش ملی بود😂

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2738

بنظرتون جنس شلوار اسی 

با شلوار ۸۰ تومنی ک ۱ ماه میپوشی بعد زانو میندازه و پود میشه

یکی هست ؟؟؟؟؟؟؟

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

من امسال رفتم دنبال شلوار پارچه ای . دستفروش شلواراش از ۱۳۰ تومن شروع میشه مزون دوز و جنس خوب که باید ۲۰۰به بالا پول بدی. اونم نه بالای شهر.حرف بالاشهر که بشه زیر ۳۰۰ ۴۰۰ قیمت نمیدن

اونیکه شلوار ۱۰۰تومنی خریده حتما کمر کش و ساپورت طوره که قبلنا ۲۰ ۳۰ تومن بود. یا شلوار جین کشی قد ۹۰ که دیگه از مد افتاده

چقدر ندید بدید بابا شلوار ۲۰۰ تومنی دیگه چیه واقعا خدایی همه شاخاشون زدخ بیرون من خودم تا حالا بیشتر ...

من برای شوهرم یه ماه پیش شلوار  خریدم ۳۲۰اصلا هم برام عجیب نیس ولی مدل شلوار استارتر اصلا بهش نمیاد ۲۵۰باشه ادم بابت پولی ک میده باید در همون حد هم در خور اون قیمت باشه وگرنه رفته تو پاچه ادم الانم دوستان از قیمت شلوار تعجب نکردن از قیمتش برای این شلوار تعجب کردند حقم دارن 

کیف و کفش برند مثل اکو و مارال چرم و دنیلی و جئوکس این سبک کارا از ۱.۵۰۰ و ۲ تومن شروع میشه. شما شای ...

عزیزم منم گفتم که کریستین یک تومن گرفتیم چون شوهرم مغازه داره مشتریش هستیم یک تومن داد وگرنه بالای سه ملیونه شما حرص نخور من همیشه شکر خدا کیف وکفش برند میپوشم مخصوصا عیدا ☺من شوهرم تو کار مانتو شال شلواره حتی بعضی وقتا کارای اونم نمیپسندم از جای دیگه خرید میکنم😌من فقط شلوارو گفتم 

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2706