2737
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
حتما خودت از اونایی ک خبر داری من ک نمدونم چی میگی😂😂

از شخصیتت معلومه همچنین واکنش کاربرای دیگه تو تاپیک نسبت بتو....👎👎👎

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
عزیزم پسرت چند ساله هست پسر منم تاخیریه میشه مشکلش را بهم بگین و پیشرفتاشو ممنون میشم 

عزیزم پسر من ۲سال ۷ماهشه.از ۱۰ماهگی توانبخشی میگیره.تمام مراحل تاخیر داشته.تمام مراحل حرکتیش تو کاردرمانی گذشت.مثل قل خوردن سینه خیز چهار دست وپا ایستادن و راه رفتن.از ۱۵ماهگی کاردرمانی ذهنی میگیره و الان ۸ماهه گفتار درمانی میره.خب قبل ۲سال یاد گیری کند بوده.ولی بعد ۲سال یادگیریش خوب شد.الان ۳،۴جمله ای حرف میزنه و تقریبا مثل همسناش شده..در حال حاضر کلاس  ذهنی.گفتار و حسی حرکتی میبررم.ولی دررطول روز خیلی زیاد خودم باهاش کار و تمرین میکنم.سوالی داری بپرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم کارکرد ضرب المثل هارو هم بلد نیستید البته از کسی که انقدر راحت به دیگران توهین میکنه و دل می ...

انگار خیلی بیکاری..ک اییینقدر کش میدی..

یا خیلی خووب تونستم بسوزنمت

اخرین سنگر سکوت است
2728
انگار خیلی بیکاری..ک اییینقدر کش میدی.. یا خیلی خووب تونستم بسوزنمت

تاپیک من نبوده منتها ادبت رو نشون دادی درضمن چیزی هست بعنوان اعلانات وقتی کسی پیام گذاشته چک میکنم اینطوری شد که جواب دادم وگرنه با احترامی که برای خودم قائلم دیگه حرفی با شما ندارم ...جالبه برات بدونی که کسی تاییدت نکرد و همه از بی ادبیت گفتن باز مقاومت میکنی این یعنی آخر ....

😂😏🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

از اول تاپیک هم به استارتر هم به بقیه کاربرا توهین کرده

لطفا رسیدگی کنید

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

125503091]ایشالله بتونی از این اشغالا بخری با شخصیت خدای شخصیت گمشو باو حوصلتو ندارم هررر چی ت بگیع🖕🖕🖕🖕😂� ...[/QUOTE]

@نی_نی_یار_5‍ 

@نی_نی_یار_3‍ 

پست های بی ادبانه این کاربر به استارتر و بقیه کاربر ها رو بررسی کنید

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
عزیزم پسر من ۲سال ۷ماهشه.از ۱۰ماهگی توانبخشی میگیره.تمام مراحل تاخیر داشته.تمام مراحل حرکتیش تو کارد ...

ممنونم عزیزم ک توضیح دادی پسرم سه سالشه ذهنش من ماشالا خیلی خوبه ولی هنوز نمیتونه باایسته یا راه بره تعادل نداره و میترسه ب نظر شما کدام آموزش برای تعادلش بهتره از چه روشی استفاده کنم دوستم

توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 
ممنونم عزیزم ک توضیح دادی پسرم سه سالشه ذهنش من ماشالا خیلی خوبه ولی هنوز نمیتونه باایسته یا راه بره ...

خب خدارو شکر.. عزیزم من نمیدونم مشکل بچه شما چیه.ولی هر چی هست نا امید نشید و توانبخشی مرتب تو کلینیک و‌ خونه ادامه بدین.