2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 38 پست
بحث نکن باهاشون بعضیا خیلی بی شعورن،اعصابتو خورد نکن

خ پستن انگار زنه مشکل داره بخدا دارم دیوونه میشم نمیتونم بیخیال شم من سال دوممه الکی ک نیست

انسانم آرزوست!
تنها راهت اینه تمرین کنی وبی تفاوت باشی فکر کردن بهش هیچ کمکی بهت نمیکنه اگرم راحتی باهاشون صحبت کن ...

نمیدونم میشه شبا درس خوند یا ن

انسانم آرزوست!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سختش نکن قبولم شی باید بری خوابگاه اونجا چطور درس میخونی؟؟؟؟ما هم درس خوندیم باید به شرایط عاد ...

درسته باید با شرایط کنار اومد اما منم ادمم بخدا اعصاب ندارم اینقدر به اونایی ک تو محیط اروم و با تمرکز درس میخونن جسودی میکنم..گناه بچه هایی مث من چیه ک خونه درست و حسابی نداریم

انسانم آرزوست!
2731
درسته باید با شرایط کنار اومد اما منم ادمم بخدا اعصاب ندارم اینقدر به اونایی ک تو محیط اروم و با تمر ...

خخخ خاستن توانسته من دیدم طرف کار و زندگی کنارش درس خیلی هم موفق بوده دیگه حواست بزار رو درس به  هبچی فکر نکن و حساس نباش والا ما همسایمون اناق جدا واسه دخترش تو حیاط درس کرد گفت خونه باز اذیت میشه هیچ پخی هم نشد 

فقط من شرایطتت رو درک میکنم و بس

منم کنکوریم

تو خوبه صدا از خونه همسایه میاد

من که صدا تو خونه ی خودمونه

نسبتا پرجمعیتم هستیم

خیلیم مشکلات تو زندگیم هست

که نه تنها بخاطر سروصداشون نمیتونم درس بخونم

بلکه ارامشمم میگیرن و ذهنم درگیر میشه

ولی چ میشه کرد؟؟؟؟

راه خاصی نیست

ادم باید اونقد هدفش رو برای خود پر رنگ کنه که خستگی ناپذیر بشه

از هر  فرصتی استفاده کنه برای خوندن

من با این شرایط هم میخونم

هم تست میزنم

میگذرونم

اذیت میشم زیاد

ولی خب نمیتونم که درسمو نخونم

همه هم ازم انتظار قبولی دارن با اینکه خونمون خیلی شلوغه

تو خونتون چند نفرین؟ نمیتونی جای مطالعتو عوض کنی؟ یه جورایی خانواده هم باهات همراهی کنن؟ به همسایه ...

بیچاره خانوادم ..تذکر دادیم ولی بدتر شد دیگه چیکار کنم توروخدا یکی راهنماییم کنه دیگه جون ندارم

انسانم آرزوست!
فقط من شرایطتت رو درک میکنم و بس منم کنکوریم تو توبه صدا از خونه همسایه میاد من که صدا تو خونه ی ...

از منم انتظار دارم خب خوبه ک من و درک میکنی اما با تمرکز خوندن چیز دیگه ایه شاید صدای حرف زدن و زیر سیبیلی رد کنی اما اینا همششششش تاپ و توپ و انگار وسط رینگن

من نمیتونم اعصابم بهم میریزه چوم میخونم ولی بی کیفیت میخونم

انسانم آرزوست!
2740
از منم انتظار دارم خب خوبه ک من و درک میکنی اما با تمرکز خوندن چیز دیگه ایه شاید صدای حرف زدن و زیر ...

میدونم ولی بعضی وقتا ادم نمیتونه کاری کنه

ی چیرایی هس میزارن تو گوش میگن صدا کمتر میاد

الان اسمشون یادم نیس😅

انواع مختلف داره

تو چون صدا از خونه همسایه میاد میتونی ازینا بزاری صداش اذیتت نکنه

میدونم ولی بعضی وقتا ادم نمیتونه کاری کنه ی چیرایی هس میزارن تو گوش میگن صدا کمتر میاد الان اسمشون ...

فک کردی نذاشتم؟ پس واقعا نمیدونی مسکن مهر چه خرابه ایه

انسانم آرزوست!

من هم میفهمم چی میگی، من هم مسکن مهر زندگی میکنم، سه چهار ماهی هست که خونمو عوض کردم، خونه قبلیم هم مسکن مهر بود، یه همسایه بد داشتیم، خدا نصیب کافر نکنه، یهو چهار صبح با صدای داد و فریادشون بیدار میشدیم. به قول شما صدای حرف زدنشون میاد، وای به حال سر و صداهای دیگه. همسایه شما اگر شب میخوابه (آخه بعضیا شب و روز واسشون فرقی نداره)، سعی کن تایمتو یه طوری تنظیم کنی که آخر شب یا صبح خیلی زود مثلا موقع اذان صبح به بعد شروع کنی به درس خوندن. چاره‌ای نیست، وقتی دیگران مراعات نمیکنن، تو مجبوری یه جوری خودتو با شرایط وفق بدی.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من هم میفهمم چی میگی، من هم مسکن مهر زندگی میکنم، سه چهار ماهی هست که خونمو عوض کردم، خونه قبلیم هم ...

خودمم بهش فکر اما فکر میکنی چقدر میشه استفاده کرد ؟3 ساعت؟ درصورتی ک من باید روزی 13 ساعت بخونم ک البته نمیشه

انسانم آرزوست!
2706