2733
2734
وقتی اون خانومه به بچش میگه برو میوه بریز رو میز عروس داماد یا کاپوچینو بریز چی؟ کاملا مشخص بود ماد ...

عجب🤣😂

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
هیشکی به بچش بی تربیتی یاد نمیده چون بعدا عواقبشو خودش باید چند برابر تو خونش تحمل کنه و ببینه .... ...

ما عروسیمون مختلط بود 

عزیزم بخدا در گوش بچش حرف می‌زد بچه سریع بلند میشد ی کاری میکرد

حتی وقتی در گوشی با بچش حرف می‌زد به من نگاه می‌کرد 

مطمعنم مادره گفته

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احترام ما ادما دست خودمون هست یانه؟

منم نگفتم اون اشتباه نکرده ولی تا این حد بد حرف زدن جو سمی میکنه اعصاب خود طرف و چهار نفر کنارشم خورد میشه 

من ببینم یکی بیاد کنار من له مهمون بی احترامی کنه خب منم چون مهمونم بهم برمیخوره 

زشته واقعا ادم برخورد با دیگران باید یاد بگیره مردم دار باشه نه تا یکی اشتباه کرد بره خرابش کنه ،اینجوری چه مهمونی و چه خوشی تو زندگی ادما میمونه ...اگر میدونی طرف ادم بی مبلاتیه خب از اول دعوت نکن مگه مجبوری !!!

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
دقیقا هم مادری که به عروسی میره که بچه اش دعوات نیست هم دختری که کسی بالا سرش نیست و مهمون رو میند ...

عزیزم من جای مادرم اونجا بودم کلا بیشتر کار عروسی و هماهنگ با تشریفات رو من انجام دادم خواهرم به من تاکید کرده بود که حتما به تشریفات بگو مهمان با بچه نیاد تو 

حالا اینکه منو بی‌صاحب خطاب کردی جوابتو نمیدم

کلا هر دو طرف فاقد فرهنگ

وقتی خواهرم به من میگه کسی با بچه نیاد توی باغ من چیکار کنم؟وقتی میگه با تشریفات هماهنگ کن مهمان با بچه اجازه ورود نداره من بگم ن؟تو ناراحت بشی اشکالی نداره ولی بچه مردم ناراحت بشه اشکال داره؟

الان نینی سایتیا میان به اون خانومه حق میدن و تا پای مرگ ازش طرفداری میکنن 😄

دقیقا 😂😂😂😂😂

چون خودشون آدمای بی درکی هستن و از بهم ریختن جشن دیگران لذت میبرن

وقتی خواهرم به من میگه کسی با بچه نیاد توی باغ من چیکار کنم؟وقتی میگه با تشریفات هماهنگ کن مهمان با ...

ینی واقعا من جای فامیلاتون بودم کلا عروسی نمیومدم.

خیلی بی احترامی کردید ب مهموناتون

مام عروسی مختلط میگیریم بچه هامونم هستن اصولا

بهتر بود ماه عسل میرفتن یا با دوستاشون جشن میگرفتن بهتر از این بی احترامی بوده

بنظرت طرز برخوردش درست بوده؟یه بزرگتر نبوده اونجا که تذکر بده؟با مهمون اینطور برخوردی صحیحه

به امید روزای بهتر❤

من نمیگم اون خانم کارش درست بوده ولی یه دختر نوجوان نباید اینجوری با بزرگتر حرف بزنه 

من اگه تو یه جشن یا مهمونی ببینم کسی رو بیرون میکنند با اون خانواده رفت و امد نمیکنم و  منم پامیشم میرم 

یعنی شما بزرگتر نداشتی که حرفي بزنه ! 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
یه بزرگتر نبود جلو تو رو بگیره ؟

ن چون خواهرم بهم گفته بود همه چیز با تو 

هیچکس حق نداره با بچه بیاد تو حتی بهم گفت به تشریفات بگو مهمان با بچه اجازه ورود نداره

بعدشم بچه نیستم و ۲۴ سالمه

دوما خواهرم ناراحت بشه که اون بچه ناراحت نشه؟

ادم باید حق و ب حقدار بده

نمیگم اون خانوم باید بچشو ول کنه ک اتیش بسوزونه ،من ب شخصه بچم دعوت نباشه کلا نمیرم هرجام میریم حواسم ب بچه هام هست ک مزاحمت ایجاد نکنن

اما بی احترامی ب مهمان قشنگ نیست اصلا

طبق متن کارت دعوتتون خودتم نباید میرفتی عروسی

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2706