2733
2734

ی اقایی هست ادم خوبیه،رفتارخوبی داره،جایگاه خوبی داره اما متأسفانه یکم حرکاتش خانمانست انگار مثلا حالت دستاش خیلی خجالتیه و حالت صحبت کردنشم یکم خانمانست اینا مشکلاتی هست که ادم مناسبی نباشه ؟

برای من که باعث تهوع میشه حقیقتا

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

بهش بگو رفتار مردانه داشته باشه با چند تا تمرین درست می شه

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خودت بستگی داره

من اصلا نمیپسندم حتی پسرایی که خوشگلیشون از جنس دخترانست یا هیکلشون مردونه نیست بدم میاد

ولی فکر کنم یسری عرقیجات گیاهی هستن که ترشح هورمون مردونه میکنن و خوردنشون به دردش بخوره

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃

یه آقایی رو میشناسم اطرافیانش بهش میگن ممد خانومی اونم رفتارش زنانه اس ولی خب ازدواج کرده و سه تا بچه هم داره بعد مثلا کارای خونه رو همه رو انجام میده برنج و سبزی پاک میکنه صداشم نازکه 🫣البته خانومش راضیه ازش

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
یعنی چی؟ خجالتیه یا خانمانه؟  نمیدونم با همچین کسی نبود 😁

ببین خیلی خجااالتی یکم حرف زدنش و تکون دادن دستاش شبیه خانماست خیلی هم مودبه خیلییی یعنی من فکر نکنم تاحالا تو عمرش گفته باشه بمیر به کسی یعنی اونقد😅

یه آقایی رو میشناسم اطرافیانش بهش میگن ممد خانومی اونم رفتارش زنانه اس ولی خب ازدواج کرده و سه تا بچ ...

اره ایشونم اینجوریه کارای خونه هم مشخصه که انجام میده هرچی هم من بگم میگه چشم😂

2706