2752
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید

355 بازدید | 38 پست

بچه ها من کسی و ندارم ازش کمک بخوام و الانم شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم..ما توی مسکن مهر زندگی میکنیم یع اپارتمان  16 واحده و فوق العاده بد..همه چی تا 1 ماه پیش تقریبا خوب پیش میرفت تا این که دقیقا یه همسایه دیوار به دیوار ما اومده که فوق العاده  سر و صدا دارن چه ازون موقع که اسباب کشی دارن و چه حالا باورتون نمیشه اما دیوارای ما صدا رو کامل انتقال میده.اما مشکل من چیع؟من سال دوم کنکورمه روزا اصلا بابت صدا ارامش ندارم نمیتونم درس بخونم سر و صدا خ زیاده نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم از شدت غصه و بغض قلبم درد میکنه اونایی ه درس میخونن میدونن

چیکار کنم تورو قران کمکم کنید...اینم بگم ک کتابخونه نمیتونم برم

انسانم آرزوست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید سوخت وساخت.همسایه ی ما ک ده بارگفتیم بش مراعات کنین اصلاانگار ن انگار تازه بدترلج میکنن شوهرش میزنه زیر اواز تو اتاقی ک نزدیک اتاق مامیشه بچه هاش همش میدون دعوامیکنن جیغ میزنن توراهرو خیلی بده 

تنها راهت اینه تمرین کنی وبی تفاوت باشی فکر کردن بهش هیچ کمکی بهت نمیکنه اگرم راحتی باهاشون صحبت کن شرایطتت بگو البته دیوار مسکندمهر مثل کاغذه صدا غذا خوردنم میاد نمیشه که زندگی تعطیل کنن

عزیزم گوشگیر بگیر بذار تو گوشت دیگه هیچی نمیشنوی.از داروخونه فکر کنم بخوای داشته باشن

استفاده کردم اما اشپزخونه اونا به دیوار اتاق منه حتی صدای کف گیرش هم میاد

انسانم آرزوست!
بخدا  یه تا حد مرگ خودزنی کردم خ شرایط بدیه همسایه هم لج کرده بدتر میکنه

هرچی بهش فکرکنی وحشتناکتره من اولا ک حساس شده بودم ازصدا دویدنشونم سردردمیشدم یعنی هرروز سردردداشتم الان زدم ب بیخیالی اصلا توجه نمیکنم

استفاده کردم اما اشپزخونه اونا به دیوار اتاق منه حتی صدای کف گیرش هم میاد

ببین با گوشگیر امکان نداره صدا بشنوی.منظورم از اوناییه که داخل گوش میکنی و کامل کیپ میشه گوشت.بسته ای هم میفروشن.یک بار مصرفن

عاشق پسرم هستم
هرچی بهش فکرکنی وحشتناکتره من اولا ک حساس شده بودم ازصدا دویدنشونم سردردمیشدم یعنی هرروز سردردداشتم ...

دقیقا منم عصبیم اونا بدتر میکنن..بیخیالی؟ن من دارم درس میخونم   

انسانم آرزوست!
2706