2737
2734
عنوان

خریدای عید+عکس🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3201 بازدید | 88 پست
اگه پول داری یکی دیگه بخر چه اشکالی داره

خوب اگه این خوب باشه دیگه الان نخرم بعد از عید بخرم.

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها من رفتم چند تا مانتو فروشی اینقدر بی ریخت بودن کمنرین قیمتشم ۲۰۰ بود  چرا اینجوریه  ...

اره همینطوری شده 100 تومنیای پارسال شده 250

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
خوبه به نظرم،روسری یا شالتو رنگی بگیر 

این شالو الان گرفتم.بهش نمیاد؟

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
2740

مدلشم جالب نیست رنگشم اصلا ب عید نمیاد 

خواستی بگیری رنگ روشن بگیر

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
همیشه بهشون قرض دادم .اخرشم باید خودم پیگیر باشم بیارن الان ی شال با مانتو بافت دست دختر خاله همسرمه ...

منم قبلا خیلی قرض میدادم ولی خرابش میکردن یا مجبور بودم بشورمشون بور میشدن،انقدر گرونی شده سعی میکنم لباسامو و نو و تمیز نگه دارم 

وای اصلا شالتو ندیدم😅اره عزیزم قسنگه بهش میاد،به شادی بپوشی

ممنون😘

من که امسال مانتو نمیخرم چون هنوز  چندتا دارم که اصلا نپوشیدم شا ل و روسری هم همینطوری ولی کفش میخام و شلوار 

تیکر کنکوره کثافته😑💚#من_اگر_خوب_اگر_بد_تو_برو_خود_را_باش❤#می
2706