2733
2764

مثلا مدیر  مدرسه (کلاس نهم) میتونه سفارش کنه به مدیر مدرسه نمونه‌ دهم که این دانش آموزو ثبت نام کنید؟؟؟؟

چطوری هست؟؟

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه نمیشه 

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
نه هیچ پارتی بازی نیست  آزمون کشوری برگزار میشه ...سيستماتيک هم بررسی و نتیجه اش مشخص میشه

چیکار کنم دخترم قبول شه ...گفتم پس میتونه سفارش کنه

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
چیکار کنم دخترم قبول شه ...گفتم پس میتونه سفارش کنه

باید به تمام کتاباش به خصوص درسای اختصاصی رشته ای که میخواد بره مثلا تجربی علومش....مسلط باشه

تست زنی هم عاااالیه

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
شما مدیر مدرسه هستین؟ مامان منم مدیر مدرسه هست لطفا با این کارتون شان مدیر های دیگه رو پایین نیارید ...

خوبی سلامتی؟؟؟

گفتم به مدیرش بگم ...بعد گفتم بپرسم ببینم راه داره سفارش دخترمو کنه

فقط اومدی بگی مامانت مدیره ها😏

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
خوبی سلامتی؟؟؟     گفتم به مدیرش بگم ...بعد گفتم بپرسم ببینم راه داره سفارش دخترمو کنه ...

اولیا که دیگه بدتر

پارتی بازی نمی تونی بکنی

من که سالم هستم شاغل بودن مادر هم پز دادن نداره 

فقط گفتم با این کار اشتباهتون شان فرهنگی ها رو پایین نیارین چون کارتون غیر اخلاقی و غیر قانونی هست و هیچ مدیری همچنین کاری نمی کنه چون یه چیزی به اسم وجدان کاری وجود داره 

شما به جای اینکه حال من رو بپرسین برین دنبال پارتی بگردین برای دخترتون البته اگه میدا کنین

اولیا که دیگه بدتر پارتی بازی نمی تونی بکنی من که سالم هستم شاغل بودن مادر هم پز دادن نداره  ...

نه مطمئن شدم حالت خرابه ...

اولا دخترم همه چی تمومه 

دوما پارتی بازی در تمام ارگان ها هست...

بای

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706