2752
2734
عنوان

کار ادمینی 🥲😭😭😭کسی کار سراغ داره

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 44 پست
کیه ایشون؟باید پیام بدیم چی بگیم؟

بگید برا کار بهشون پیام میدین خودشون براتون توضیح میدن ک چیکار کنید .

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی🙏در روز میشه چقدر درآمد داشت؟؟

موفق باشی♥️

با یه ایمیل زیاد نمیشه ولی اگه با چندتا گوشی و ایمیل بتونی کار کنی راحت میتونی روزی تا صد تومن و بیشترم در بیاری

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731
ترید آموزش ببینید

ترید چجوری اموزش بینم خودت به درامد رسیدیمیشه بیشتر توضبح بدی 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
ترید چجوری اموزش بینم خودت به درامد رسیدیمیشه بیشتر توضبح بدی 

اموزش های پورصمدی رو رایگان تلگرام پیدا کنید تقریبا بستگی به خودتون داره میتونید بعد یک دوره آموزشی 6 ماه و تست و بک آپ به درآمد برسید بازم بستگی به سرمایه تون داره اگه 100 سرمایه داشته باشید منطقی میشه روزانه 3 تا 10 دلار دربیارید من خودم به یه درآمدی رسیدم نمیگم خوبه یا بده همچین بستگی به خودتون داره

درد یا لذت کاری که می‌کنی نمی‌مونه اما افتخار یا شرمندگیش چرا
اموزش های پورصمدی رو رایگان تلگرام پیدا کنید تقریبا بستگی به خودتون داره میتونید بعد یک دوره آموزشی ...

الان 76م تو حسابت داری یا اشتباه میکنم 😬😬😬 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
اره همین امروز چهل و پنج هزارتومن گرفتم  هر کامنتی ک بزاری پونزده هزار بهت میده

میشه به منم بگی چجوریه بدجور پول لازمم

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
اموزش های پورصمدی رو رایگان تلگرام پیدا کنید تقریبا بستگی به خودتون داره میتونید بعد یک دوره آموزشی ...

من خیلی ازش سر در نمیارم یعنی میشه؟میشه ایدیشو بزارید

الان 76م تو حسابت داری یا اشتباه میکنم 😬😬😬 

توی مین حسابم بله تلاش کردم آموزش دیدم شما هم اگه خانه دارید آموزشش ببینید خوبه

توی مین حسابم بله تلاش کردم آموزش دیدم شما هم اگه خانه دارید آموزشش ببینید خوبه

سلام، همون دوره پورصمدی که ۵۴ قسمته شمابا اون اموزش دیدین؟همون کافیه یا دوره های دیگه ای هم هست؟چندماه صرف کردین تا به درآمدرسیدین؟

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
عزیزم با ایمیلتون تو سایتایی ک بهتون معرفی میکنع تظر مثبت ثبت میکنی هر نظری که ثبت کنی پونزده هزارتو ...

هر روز میتونی کار کنی؟

سلام، همون دوره پورصمدی که ۵۴ قسمته شمابا اون اموزش دیدین؟همون کافیه یا دوره های دیگه ای هم هست؟چندم ...

بله ۵۴ قیمته و میتونید رایگان نگاه کنید دوره جامعی هست برای شروع کافیه متود های دیگه پیچیده تره مثل اسکلپ یا.... چند ماهش بستگی به خودتون داره من بسته به اسعدادم سریع یاد گرفتم در ۶ ماه ولی شما حداقل ۱ سال باید زمان بزارید برای آموزش واقعی گول پکیج فروش هارو نخورید ۱ ماهه میلیارد بشید!!!