2737
2734

دنبال کارم کار ادمینی  یا کار انلاین فقط  کار انلابن  باشه 💔😭😭😭خیلی نیاز دارم 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی کاری من دارم انجام میدم .همینجا بهم معرفی کردن. درامدش زیاد نیست ولی از هیچی بهتره 

بهم معرفیش میکنی 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
2731
ی کاری من دارم انجام میدم .همینجا بهم معرفی کردن. درامدش زیاد نیست ولی از هیچی بهتره 

به درامد رسیدی 

2740
کامنت گذاری تو‌گوگل مپ

اون شنیدم هر کامنت چهل پنج تومن بود شیش روز یبار میتونی کامنت بزاری

به درامد رسیدی 

اره همین امروز چهل و پنج هزارتومن گرفتم 

هر کامنتی ک بزاری پونزده هزار بهت میده

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
دقیقا باید چیکار بکنی متوجه نشدم 

عزیزم با ایمیلتون تو سایتایی ک بهتون معرفی میکنع تظر مثبت ثبت میکنی هر نظری که ثبت کنی پونزده هزارتومن بهت میده.

من با دوتا گوشی تو دوروز پنجاه هزارتومن گرفتم

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706