2752
2734
عنوان

یچیزی سفارش دادم خیییییلی پشیمونم😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 55 پست
قشنگه البته با همین دامن و استایل و اندام 

دامنشم مثل همینه فقط این یکم تنگ تره

اندامشم لاغر و قدبلنده و یکم توپر

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
برا دخترمه ،اندامش لاغره و قدبلند 

این مدل بیشتر به توپرا میخوره ،اگ خیلی صافه دخترت شاید بهش نیاد

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگه‌ خواستگاری دخترتونه؟ مبارکه

بله عزیزم

مرسی قربونت برم

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
این مدل بیشتر به توپرا میخوره ،اگ خیلی صافه دخترت شاید بهش نیاد

نه اتفاقا توپره

برا دخترمه ،اندامش لاغره و قدبلند 

اگ لاغر باشه ن تو تنش قشنگ نمیشه ...ببخشید اگ رک گفتم .چون خودمم لاغرم 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

خیلی جذب نیست واسه خاستگاری‌؟ اگه قراره روش چادر بپوشی هم خیلی بد میشه چون کتف و سر شونش برجستس ، خیلی گندت میکنه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
بله عزیزم مرسی قربونت برم

فک کردم خواستگاری خودتون

چن سالتونه دخترت چن سالشه راستشو بخوای اگه زیر ۲۰ باش سنشو بالا میبره مناسب نیست 

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
2706