2733
2734
عنوان

خریدای عید+عکس🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3201 بازدید | 88 پست

بدک نی اما مناسب عیدم خیلی نی با یه روسری رنگ روشن از این گرونا باید ستش کنی

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط تو پرو پوشیدمش..عکسم مال هفته پیشه الان قایمش کردم بچهام کثیفش نکنن😁😁😁😁

از دست بچه ها😅

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
2740
منم قبلا خیلی قرض میدادم ولی خرابش میکردن یا مجبور بودم بشورمشون بور میشدن،انقدر گرونی شده سعی میکنم ...

دقیقا همینطوره . همه کسایی که لباس عید ازم قرض میکنن هرسال واسه عید واسه خودشون طلا میخردن .لباس منو میبرن خراب میکنن تا حرفی بزنی میگن ی لباسه دیگه چقدر دلت کوچیکه

همشهری از کجا مانتو بخرم بهتره قیمتاش و مدلش

والله من پارسال ستاره خریدم.خوب بود اما امسال رفتم نتونستم بخرم.اخه خیلی گرون بودن.و پارچه مانتو ها به قول خودشون کریستال بود خیلی نازک بود .بدن نما.واسه همین اینو از هدیش خریدم سر دزک

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
همشهری از کجا مانتو بخرم بهتره قیمتاش و مدلش

اتفاقا متولد ۷۵ هسم😊

عکس پروف خودتی؟ 

شما فک کن خودمم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند