2733
2734
عنوان

زندگی نکردم

1020 بازدید | 32 پست

سلاام 

بچه ها خیلی وقته ک افسردگی دارم حتی این اواخر روزی 13 14 ساعت میخابیدم بقیه ی روزو هم منگ بودم 

مرده ی متحرک 

هیچوقت شاد نبودم و خیلی چیزا رو تجربه نکردم وقتی میگم زندگی نکردم واقعا زندگی نکردم 

چجوری با وجود مشکلات زندگی میکنین؟

ی روز عصابم خورد شد همه ی قرصا رو ریختم سطل اشغال 

و الان نزدیک ی سال میشه 

چجوری ب زندگی عادی برگردم ؟

خیلی دلم میخاد مثل بقیه ی دخترا باشم 

باورتون میشه تو این 18 سال فقط 6 تا لاک داشتم ک 4تاشو مامانم گرفته بوده 

یا هیچ مدل بافت مویی بلد نیستم 

روزام خیلی کسل کننده اس 

حتی از اسم کرم ها نمیدونم 

ی خط چشم هم بلد نیستم بکشم 

خاله زنک بازی بلد نیستم غیبت کردن بلد نیستم 

چیکار کنم ؟

عزیزم 18سالته ینی؟

خب مشکلتو بگو گلم 

مشکلت چیه؟ درس نمیخونی؟

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!

منم بافت بلد نیستم .ارایش کردنم بلد نیستم  لاک هم خیلی ندارم .ببخیال اینا که دلیل افسردگی نیست .منم همش دوس دارم بخوابم هلاک خوابم ولی هرچی رو تلقین کنی بدتره با ادمای شاد بگرد

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من تا 6 ماه پیش وازم ارایش نداشتم الان 6 ماهه کهعقد کردم لوازم خریدم خط چشمم الان یک ماهه تمرین میکنم یاد گرفتم...بنظرم به ببین تو چه چیز استعداد داری همونو پیگیر شو ...چهارتا کلاس برو فایلای انگیزشی گوش کن ...اینایی که شما میگی اصلا مشکل نیس...تازه زندگی نکردن هم نیس

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
عزیزم 18سالته ینی؟ خب مشکلتو بگو گلم  مشکلت چیه؟ درس نمیخونی؟

اره 

مشکلمو گفتم ک هیچوقت مثه ی ادم زندگی نکردم حالا چجوری میتونم مثه بقیه باشم ؟

اره دانشگاه میرم فک کنم شانسی قبول شدم ولی درس نمیخونم ک ب زور ک پاس بشم 

کتاب بخون گلم کتاب های مفید. خط چشم و این چیزا بلد باشی یا نه مهم نیست. برو باشگاه. لباس‌های شیک اما ساده بپوش. ورزش کن نقاشی بکش شعر گوش کن ترانه زمزمه کن برو استخر پیاده روی اینها روحت رو آزاد میکنه

2738

چرا پیش یه روانشناس نمیری؟

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
والا من تا 6 ماه پیش وازم ارایش نداشتم الان 6 ماهه کهعقد کردم لوازم خریدم خط چشمم الان یک ماهه تمرین ...

عزیزم 3ساله ک پیشروانپزشک میرم 

و از بچگی افسردگی داشتم 

منم نگفتم لاک و بافت مو نداشتن نشونه ی افسردگیه (فقط خاستم شبیه بقیه باشم )گفتم از کارای دخترونه شروع کنم 

چجوری یاد گرفتی ؟

چون 3سال رفتم و روانپزشکا باور کنین دیوونه تر از منن  و لینکه اونا فقط ریشه یابی میکنن  ...

از زندگی کردن چی میخوای یاد بگیری بگو ما بگیم

عزیزم 3ساله ک پیشروانپزشک میرم  و از بچگی افسردگی داشتم  منم نگفتم لاک و بافت مو نداشتن ...

انقد کشیدم تا تونستم  خواستن توانستن است ازین خط چشم ماژیکیا بگیر البته به فروشنده اش بگو قطع و وصلی نداشته باشه 

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2706