2737
2739
عنوان

نوبتی هم باشه نوبت تاپیک عجیب غریب ترین چیزهای که تو سیسمونی دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 119 پست
خخخخخخخ😃😃😃 اتفاقا دیشب داشتیم با همسرم سرموضوع خونه تکونی و نداشتن جا صحبت میکردیم  گفتم و ...

شوهرت اینو گفت و توعکس العمل نشون ندادی😤میگفتی ما هزینه کنیم بعد همون جاری ک کلی تیکه انداخت حالا بیا جمع کنه ببره 🙄ای خدا ب من زور نده تا نتونم بزنم یسریا رو له کنم😑😂

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
خخخخخخخ😃😃😃 اتفاقا دیشب داشتیم با همسرم سرموضوع خونه تکونی و نداشتن جا صحبت میکردیم  گفتم و ...

وا . بگو میذارم یک گوشه برا بچه بعدیم چرا وظایف زنداداشتو من بجا بیارم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقن همین کارو بکن که ی تو دهنی بهش زده باشی..حکمه صدقه داره...همم ک سیسمونیه تورو دیدن میفهمن اینا ماله بچه ی تو بوده

2742

[QUOTE=121350724]مادر شوهر من که میرفت انتخاب نیکرد عکسشو میورد میگفت سفارش دادم بگو مامانت خیلی  عذر میخوام دقیقا از توی کدوم سوراخش این حرفارو در میاورده؟؟؟؟سقف ریزش نکرد از این همه چرندیات؟

اینقدر خسیس هست شلوارها و بلوز های شوهرم رو الان تن دخترش که ۱۳ ساله هست میکنه فک کن دختر تو این سن ...

آره عین مادرشوهرمن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه ما هم رسم داریم برا مادرشوهر خلعتی بزاریم تو سیسمونی پارچه ای چیزی

مادرشوهر و خواهر شوهر منم تو حاملگیم چندبار از خاطرات سیسمونی خودشون میگفتن که پورچه فلان و لباس فلان خریدیم برا داماد منم فقط لبخند زدم 

...بدبخت مامان بابای من چه گناهی کردن جهاز بدن سیسمونی بدن حرف بشنون بعد برا شماها هم خرید کنن؟؟؟خیلیم خوب و آدمن..یه استکان برا من آب نکشیدن در حالیکه با شکم حامله رفتم سرکار و خرج پسر بیکارشون دادم...

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
2740
شوهرت اینو گفت و توعکس العمل نشون ندادی😤میگفتی ما هزینه کنیم بعد همون جاری ک کلی تیکه انداخت حالا ب ...

خخخخخخ نه بابا اون جاری ای که من میشناسم هییییچ نمیاد وسیله های دست دوم بچه ی منو ببره 

بالاخره شوهره رو زووووور میکنه برا بچه ش بخره!!!

اتفاقن همین کارو بکن که ی تو دهنی بهش زده باشی..حکمه صدقه داره...همم ک سیسمونیه تورو دیدن میفهمن این ...

نمیدونم والا 

برادرشوهرم اومده بود خونمون هِی میگفت حیفه اینو ننداز اینو به کسی نده این جنسش خوبه و ..... از این حرفا دیگه!!!!

هِی بلند بلندم میگفت که زنش بشنوه!!!!

اتفاقن همین کارو بکن که ی تو دهنی بهش زده باشی..حکمه صدقه داره...همم ک سیسمونیه تورو دیدن میفهمن این ...

ملت اینجور فکری نمیکنن کسی هم ازش تشکر نمیکنه همه فکر میکنن رفته کپ جاریش گرفته 

یک شهر هم بود از دوستام شنیدم رسم سختی داشتن برا سیسمونی بدون توجه به جنسیت بچه باید هم لباس دخترونه هم پسرونه میخریدن تا شش سالگی . 

الان که هزینه اا بالا رفته دیگه فقط لباسهای مربوط به همون جنسیت رو میگیرن

گو اینکه کلا لباس پیش پیش خریدن برا بچه اشتباهه چون رشد بچه ها متفاوته و چقدر تو سایت تجربه های لباسهایی که اندازه نشده تو فصل مناسب، هست

کلا مامانای حامله برا خرید لباس حرص نزنید همون لباس سایز صفر و یک و دو رو بخرید بذارید بچه دنیا بیاد بخدا تهش تا چهل روز تو خونه میمونید بازارها هم هستن سرجاشون 

2706