2752
2734
عنوان

من خیلی مادر بدی ام؟؟🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 158 پست
دوستی که نداره اینجا همش فامیلن که همه سن بالان شوهرمم تو کتش نمیره کل خاندانشو دعوت نکنه گفتم عم ...

به شوهرت بفهمون وضع مالی رک بگو نمیشه

اگه بیان قطعا شام هست تعداد کیک بیشتره

قسط داریم فلان بهمان

بگو ایشالله سال آینده براش تولد عالی میگیریم

بعدم ما تو فامیل مثلا تولد پسر داییم بود 

فقط بچهای کوچولو فامیل دعوت کردن 

کسی ام بهش برنخورد

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درست حرف بزن خدا حفظش کنه برا بچت برا خانوادت دورت بگردم چرا فکر می‌کنی مادر بدی هستی مادری ب تولد گ ...

میدونی چیه؟من اختیار زندگی و خوشیمو دادم دست اوقات فراغت بقیه.منتظرم وقتشون خالی بشه.

همشونوتولد و جشن میگیرن اصلا به ما نمیگن.ولی تولد بچه من انگار عمومیه و همشون باید باشن

2731
سلام عزیزم باشه حتما. پستمو ریپلای کن یکی دو روز سرم شلوغه میام واست میگم. 😘😘😘

چشم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
عزیزم ببخشید سوال میکنم یعنی شرایط مالیشو ندارید ک تولد بگیری  مثلا نیاز ب شام نیست مهمونارو ب ...

نه در حد یه کیک و شام و پذیرایی از پسش برمیایم.

هییییی منتظر شدیم همه وقتشون خالی بشه بتونن بیان.

دو ماهه بچم منتظره ولی این ماه دیگه تولد میگیرم

ما که تا الان ۳ نفره گرفتیم ...به کسی هم تا حالا اجازه ندادیم بگه همرو دعوت کن فلان کن ...چه معنی داره ..تولد اگه بچه دوست داشته باشه دوستاشو دعوت کنی خیلی بهتره

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
نمیخاد حالا مهمونی بگیری یه مینی کیک بگیر،۳تایی تولد بگیرین.الانم یه کیک بخر بگو تولد دوتامونه.سخت ن ...

بخدا تو فکر خودمم همینه که یه جشن بگیرم براش ساده باشه ولی بدونه تولدش هست و بهش توجه کردیم.الهی بمیرم انقد بخاطر این مسئله عصبی میشم همش سرش داد میزنم.دست خودم نیست.خیلی حس بدی به خودم دارم

یه بار براش بگیر صبر کردن نداره که

تقصیر شوهرمم هست

میگم‌ همه رو لازم‌نیست دعوت کنیم میگه نهههه زشته

گور بابای حرف مردممممم.اصلا اونا مارو آدم حساب نمیکننا ولی من باید همه خانوانشو دعوت کنم

خب پس این یکم بده اشکال نداره عزیزم الانم دیز نیست یه تولد ساده بگیر‌سوپرایزش کن

یکم نهههه خیلییییی بده واقعا.امسال میگیرم.ولی از سال دیگه همون بعد از ۱۳ بدر میگیرم.هرگی نتونست بیاد مشکل خودشه

من برا پسرم یه کیک و چند تا بادکنک و یه کادو میخرم فقطم مامان بابامو دعوت میکنم یا مثلا خونشون دعوت ...

خب شما میگی میگیرم

من میگم من و شوهرم هیچ کااااری نکردیم واسش

بقیه براش تولد گرفتن

حس خوبی ندارم

فک میکنم خیلی کم کاری کردم

منم مثل شما سخت می گرفتم و از ۴ تا ۹ سالگی تولد نگرفتم. ولی وقتی سخت نگیری هر سال خودت تولد می گیری

من سخت نمیگیرم

شوهرم میگه همه رو دعوت نکنیم زشته

آخه تو هیچ جشنشون ما نیستیم ولی من باید دعوتشون کنم

من میگم یه جشن ساده هم بچه رو خوشحال میکنه

2706