2733
2739
عنوان

نوبتی هم باشه نوبت تاپیک عجیب غریب ترین چیزهای که تو سیسمونی دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 119 پست
وای دختر مردم🤣🤣

به خدا داره اینقدر خسیسه شلوارک های زمان داشجویش رو الان تازه داده دخترش بپوشه😐

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
فحشارو که ندادم تو دلم گفتم اینجا عصبانی شدم محبور نکردن اما وقتی سیسمونیم انقد کامله میتونه دهنشو گ ...

واقعا احمقه 

ولی کاش نمیزاشتی اینقدر خرجای اضافی بکنن 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پ کلا دایورتش کن،توهم برای کادو دادن ب دختراش از خودش پول بگیر😄

😐😐😐جیب مارو نزنه پول گرفتن پیشکش😂😂

همش ازم میپرسه چقد تو کارتتون پول دارین🤣🤣🤣🤣

اونروز با اون سواد نم کشیدش داشت پیام سود بانک منو میخوند گفتم بخون آتیش بگیری😂😂😂

2731
😁😁😁😁

اینقدر خسیس هست شلوارها و بلوز های شوهرم رو الان تن دخترش که ۱۳ ساله هست میکنه فک کن دختر تو این سن با لباس پسرانه😐

خیلی هم پولدار هستن

😐😐😐جیب مارو نزنه پول گرفتن پیشکش😂😂 همش ازم میپرسه چقد تو کارتتون پول دارین🤣🤣🤣🤣 اونروز با ...

بگو مرسی ک اینقد درگیر منی😂😂 

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
واقعا احمقه  ولی کاش نمیزاشتی اینقدر خرجای اضافی بکنن

خودشون دوست داشتن نوه اول بود بعدم منظورم ۲۰ میلیون بود نه ۲۹ اشتباه شد اخه ۷ ماه پیش خریدن باورت میشه همه چیز گرون شده اگه سال ۹۶ بود کلا با ۱۰ میلیون بهترینارو میشد خرید 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2740

مامان و بابای منم سیسمونیِ کامل برام خریدن بعدش بنده ی خدا مادرشوهرم تشکر کرد و همیشه میگه خداکنه ماهم بتونیم درآینده اینجوری برای دخترمون سیسمونی بگیریم اما جاریم فورا برگشت بهم گفت خب مامانت اینا کادو به بچت چی دادن!؟طلا نگرفتن!!☹

منم گفتم وااااا این همه وسیله برا بچم گرفتم دیگه توقع کادو هم داشته باشم!!!!!

یعنی ب گوشیتم دست میزنه

میدم به دخترم که فیلماشو نگاه کنه بهش میگه بیا باهم ببینیم بعد فضولی میکنه 

یبار گفت چرا گوشیتو نمیدی بمن جاریات همش میدن گفتم خوشم نمیاد مثه مسواکه خودت گوشی داری 

مامان و بابای منم سیسمونیِ کامل برام خریدن بعدش بنده ی خدا مادرشوهرم تشکر کرد و همیشه میگه خداکنه ما ...

این جاری پتانسیل پاره شدن داره 😤

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
2706