2752
2734
عنوان

نوبتی هم باشه نوبت تاپیک عجیب غریب ترین چیزهای که تو سیسمونی دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 119 پست

مادر شوهر من که میرفت انتخاب نیکرد عکسشو میورد میگفت سفارش دادم بگو مامانت کی پول میریزه؟؟؟؟!!!!!😢😢😢بعد میگفت تو حاملگی هر سری خانواده عروس فلانی میومدن پیشش ی تیکه طلا میوردن 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐اینو وقتی خواهرم اونده بود سربزنه بهش گفت 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوووف چه رووویی هم دارن  البته من فعلا تو کف موندن نمی‌دونن مامانم چیزی نخریده از سیسمونی بفه ...

بهتر 😅

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
هم سر عقد خودم هم ده روز بچه از شوهرم پول گرفت بمن کادو داد😐😐😐

زحمت کشیده حاج خانوم والا شوهرت زیادی رو داده من بودم وقتی کادو رو بهم میداد از شوهرم تشکر میکردم تا قشنگ مادرشوهر ضایع شه 

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
 مادرشوهر من جرات نمیکنه بگه مامانت چی داده خواهرام طلا دادن بعد هی بعد اینهمه مدت میمرسه دیگه ...

چقدر بد با شوهر بنده خدات حرف زدی مگه مجبورشون کرده تاب برقی بگیرن؟

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
نه به بار نه به داره  این جوری میگه بچه دار بشیم لیست مینویسه  خودشم که فک کنم شورت های ...

وای دختر مردم🤣🤣

برف را دوست دارم چون با برف میشه آدمی ساخت که هم درونش سفید باشه هم بیرونش
چقدر بد با شوهر بنده خدات حرف زدی مگه مجبورشون کرده تاب برقی بگیرن؟

فحشارو که ندادم تو دلم گفتم اینجا عصبانی شدم محبور نکردن اما وقتی سیسمونیم انقد کامله میتونه دهنشو گل بگیره هی نگه دیگه کی طلا داد ده بار از اون زمان گفته انقد بیشرفه که میخواد بهم بگه مامان بابات طلا ندادن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
حداقل بگو چیکار کردی والا تا اینجا دو هیچ مادرشوهرت جلو بوده

هر حرفی پشتم بزنه یا بشنوم کاری علیه من یا خونوادم کرده قشنگ هرجا ببینمش از خجالتش درمیام 

مادرشوهرم از اون پرو هاست رو ببینه سوارت میشه من دم زایمانم افسرده شدم اینم سو استفاده کرد 

2706