2733
2734
عنوان

نوبتی هم باشه نوبت تاپیک عجیب غریب ترین چیزهای که تو سیسمونی دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 119 پست
خودشون دوست داشتن نوه اول بود بعدم منظورم ۲۰ میلیون بود نه ۲۹ اشتباه شد اخه ۷ ماه پیش خریدن باورت می ...

انشالله به خوشی استفاده بکنید به خاطر این حرفا هم حرص نخورید بگو مامانم ۲۰ ملیون سیسمونی گرفته طلا دیگه با شما هستش 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به خوشی استفاده بکنید به خاطر این حرفا هم حرص نخورید بگو مامانم ۲۰ ملیون سیسمونی گرفته طلا د ...

شوهرم واسه خرید بود تودش دیده مطمئنم به مادرش میگه کلا مدلشه همش توقع داره 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2731
وای خدا چقد صبر داری تو

خیلی زیاد 

تازه الان حوصله ندارم تعریف کنم از پرو بازیاش که شب عید میان اینجا با دختراش ۱۰ روز می مونن

اعصابم میریزه بهم 

امسال میخام فرار کنم برم خونه بابام برن خونه اون یکی جاریااا😑😑😑

این جاری پتانسیل پاره شدن داره 😤

خخخخخخخ

خدا خودش پاره میکنه 

جاریم فعلا بچه ندارن ولی شنیدم مامانش از الان همه جا میگه سیسمونی چیه !!! فقط یه دست لحاف و تشک که بچه روش بخوابه بسه دیگه!!!!!!! 

خخخخخخخ  خدا خودش پاره میکنه  جاریم فعلا بچه ندارن ولی شنیدم مامانش از الان همه جا میگه ...

توهم ی لیست کامل از لوازم سیسمونی رو ابلاغ کن ب جاریت تا روشن شه 😂😂

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
البالوو جون چرا من نمیتونم ریپلایت کنم؟؟؟؟

سلام عزیزم نمیدونم 🤔🤔🤔

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
میخواستم بهت بگم ننگ بر مادرشوهرت

خودم بلایی به روزگارش اوردم از ننگ بدتر بود 😂😂😂

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
توهم ی لیست کامل از لوازم سیسمونی رو ابلاغ کن ب جاریت تا روشن شه 😂😂

خخخخخ خدا نکشتت نصفه شبی خندم گرفته😁😁😁

آخه بدبختی برادرشوهرمم از اون مدلاست که وظیفه ی خودش نمیدونه و منتظرِ که اونا همه رو بخرن!!!!

مطمئنن لیست بدم بینشون دعوای حسابی میشه!!!!!

خخخخخ خدا نکشتت نصفه شبی خندم گرفته😁😁😁 آخه بدبختی برادرشوهرمم از اون مدلاست که وظیفه ی خودش نمید ...

تو بده کاریت نباشه الان وقت انتقامه😅😅😅

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
تو بده کاریت نباشه الان وقت انتقامه😅😅😅

خخخخخخخ😃😃😃

اتفاقا دیشب داشتیم با همسرم سرموضوع خونه تکونی و نداشتن جا صحبت میکردیم 

گفتم وسیله های بچه خیلیاش دیگه استفاده نمیشن دیدم همسرم میگه اشکال نداره بذاریه جا ، شاید بچه ی برادرم به دنیا بیاد بدیم بهشون!!!!!!

2706