2733
2739
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49513 بازدید | 560 پست
من شنیدم هندیا هر جا برابر شد جیش میکنن خیلیاشون خونشون دستشویی ندارن

تو هند وارد فرودگاه میشی، بوی شدید ادرار میاد

وارد شهر که میشی، بوی شدید ادرار و مدفوع هست

می بینی کنار خیابون داره روی زمین جیش میکنه جلو همه 

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من شنیدم هندیا هر جا برابر شد جیش میکنن خیلیاشون خونشون دستشویی ندارن

ما اصل موضوعمون درباره حیوان آزاری و نجاست خواری چینی هاست که با نجاست خواریشون سلامت ۸ میلیارد انسان رو به بازی گرفتن هستش بعدشم تو چین همشون دسشویی دارن ولی باز بیرون جیش میکنن بخدا یه همسایه داشتیم چند سال پیش عروس داشت سالی یکی دوبار میومدن ایران پسرش کل محله مارو به گند کشیده بود فقط تو کوچه ادرار میکرد نکبت 

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا این چینی ها از بدترین موجودات کره زمین هم بدترن عاشق زجر دادن حیوانات هستن ذره از احساس تو وجود ...

چینی ها خیلی گیاه میخورن، برنج غذای اصلیشون هست و سبزیجات زیادی مثل کلم و هویج و ... میخورن کنار غذاشون

بیشتر از همه هم غذای دریایی میخورن، ماهی، میگو، صدف، خرچنگ، هشت پا و ...

من به چین سفر کردم، شخصا به چشم ندیدم سوسک یا کرم یا سگ و گربه بخورن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
چینی ها خیلی گیاه میخورن، برنج غذای اصلیشون هست و سبزیجات زیادی مثل کلم و هویج و ... میخورن کنار غذا ...

عجبببب!!!!پس ویروس الان از کجاست ؟😑😷

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2728
هندی ها کثافت نمیخورن؟هندی ها موش هم میخورن!از سر فقر  اولا که حیوون حیوونه همونطور که ما مرغ ...

درسته هندیا نظافت شخصیشون وحشتناکه اما موش نمیخورن اصلا کی اینو گفته؟ تو هند خیلی کم گوشت میخورن اونم مسلماناشون چه برسه به موش

چینی ها خیلی گیاه میخورن، برنج غذای اصلیشون هست و سبزیجات زیادی مثل کلم و هویج و ... میخورن کنار غذا ...

من ولی با چشم خودم تو مستند سفری به چین دیدم سوسکارو کا میخریدن حتی تمساح رو هم کباب کرده بودن تو رو خدا دفاع این بیشرفارو نکنید

وای دوتا صفحه این تاپیکو خوندم حالت تهوع گرفتم 🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

مخصوصا اون عکسه صفحه دو فک کنم تا یه هفته نتونم غذا بخورم 😣

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
پس ویروس الان از کجاست ؟😑😷

هنوز نمیدونن منبع اصلی شیوعش تو چین چی بوده

اما محققین میگن منشاش احتمالا از میمون یا شتر هست

2740

من هم همکار چینی دارم هم همکلاسی چینی من دوستشون دارم خیلی مهربونن و کمک کن ولی امان از غذا خوردنشون یعنی قشنگگگگگگ با صدا اصلا خیلی بد و عجیب ترین چیزی که می خورن از نظر من که فکر کردن بهشم حال ادمو بد می کنه یه نوع سوپه که توش خون خوک داره خون خوک رو با زلاتین قاطی می کنن گرد درست می کنن بعد با اب گوشت خوک قاطی می کنن خیلی هم محبوبه 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
من ولی با چشم خودم تو مستند سفری به چین دیدم سوسکارو کا میخریدن حتی تمساح رو هم کباب کرده بودن تو رو ...

من دفاع کنم یا نکنم، چه نفعی به حال من داره؟

اخه یکم منطقی فکر کن !!!

منم از شیوع این ویروس نگرانم و میترسم

اما چیزی که چشم دیدم تو ۳ تا شهر بزرگ چین رو نوشتم، انواع موجودات دریایی رو زیاد دیدم که میخورن اما سوسک و کرم و ... رو ندیدم.

در ضمن خوبه بدونی که مستند میره یه حالت خاص رو شکار میکنه، یه موضوع عجیب تو کل چین رو

این به معنی اینکه اکثریت همون عادت رو دارن نیست

این تاپیک اعصابمو خورد کرد

من اصلا از این جریانا خبر نداشتم 

دوس پسر منم با چینیا کار میکنه همش با اوناس هر روز منم ترسوندین استرس گرفتم نصف شبی  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ما ایرانیها چون اعتماد به نفس نداریم همیشه فکر میکنیم همه ملت ها خوب و پیشرفته و گل و بلبل هستن و ما بدبخت و وحشی و زامبی هستیم امروز تو نت دنبال یه مطلبی میگشتم یه عکس دیدم که مقاله انگلیسی چاپش کرده بود که وضع وحشتناک کارتن خوابارو نشون میداد نوشته بود هزاران نفر هیچ جایی برا موندن ندارن و با سردشدن هوا خیلی هاشون میمیرن این همون آمریکاست که فکر میکنیم همه ی مردم توش در رفاه هستن تو همین هند که هشتمین ابر قدرت اقتصادیه جهانه میلیون ها خانواده به قول دوستمون دسشویی ندارن و دچار سو تغذیه هستن و هزاران مثال دیگر....حالا یه عده اومدن دارن میگن به فرهنگ چین توهین نکنین این که زنده زنده حیوانات رو کباب کنن و زجر کششون کنن و جنین انسان رو بخورن جز فرهنگش و تمدن والاشونه؟!!!!!تو ایران دو تا شکارچی وحشی ۳تا خرس رو کشته بودن بی بی سی از اونور دنیا داشت برامون درس اخلاق میداد اما کاری به نسل کشی شترها تو استرالیا نداره... کاش چشمامون رو حقیقت نبندیم

از کجا نگاه کنم

آبجی این خواهرمون میگه برو فیلم سوپر چینی ببین ولی شما گوش نده و نبین. در همین حد بدون که پشم های زائد ناحیه ی زیر بغل و بیکینی رو هم زن ها و هم مرداشون نمیزنن و کلا رسم نیست این کار توی اونجا و ژاپن و کلا کشورهای شرق دور. 

روشن فکرای که ازچین  دفاع  می کنن اینا رو  بزارن  جلوتون  میخورید؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706