2752
2734
عنوان

استخاره به قران و جنسیت و سلامت

| مشاهده متن کامل بحث + 36462 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی نمیشه ب فال قران اکتفا کرد؟ منم احتمال داره باردار باشم قران باز کردم سقط اومد خیلی نگرانم ا ...

راستشو بخوای .من به این خانم خیلی خیلی ایمان داشتم.چون چندتا کارمو خواستم و مشکل داشتم درست شد ‌.بطور معجزه آسایی.بعد دیگه گفتم برای جنسیت بچمم بگیرم.راستش من دوبار رفته بودم سونو بهم گفته بود دختر .اما من خیلی شک داشتم.این بود که گفتم قران بازکنم.که این خانم باز کرد گفت سالمه و پسر.اما خوب دخترشد .خدارو شکر میکنم که خدا بهم دخترداد.منتها خوب حرفم اینه این مورد درست در نیومد.

2731

وای منم آنومالی رفتم گفتن دختره اما حسم‌ میگه پسر منم‌ دقیقا مثل شما شدم 

از قرآن گرفتم و دوبار اون ‌آیه برام اومد که حضرت ابراهیم میره بت ها رو میشکنه

و یکبارشم اون آیه که میگه ما آیه ها رو مثل هم نازل نمیکنیم هر کدومش متفاوت تر از خواهرشه 

اولین بچم هم‌ دختره این دومیه س 

واسه شما سوره نور اومده دیگه نور هم اسم دختره 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

عزیزم ،آیه ی ۳۱سوره نور ،در مورد مومنات حرف میزنه و کاملا واضح بهت گفته دختره 

شما چجوری پسر تفسیر کردید آخه؟؟

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
کاملا درست میفرمایین..من هم به نوعی شرایط شماراداشتم...دخترم حرف نمیزد..دکتر بردم فایده نداشت...پناه ...

سلام عزیزم من پیام شما رو اتفاقی دبدم پسر منم حرف نمیزنه میشه بگی چکار کردی بچت به حرف افتاد من خیلی ناراحتم 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
یعنی نمیشه ب  قران اکتفا کرد؟ منم احتمال داره باردار باشم قران باز کردم سقط اومد خیلی نگرانم ا ...

اصلا اینکار اشکال داره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی