2733
2739
عنوان

استخاره به قران و جنسیت و سلامت

35944 بازدید | 27 پست

سلام دوستان .اول از همه من سوالمو مطرح میکنم اما تورو خدا کسی نیادبگه این چه حرفیه و چه کاریه و اینا.کسی جوابشو میدونه بهم بگه.راستش من الان رفتم تو ماه ۸ .دوماه پیش پیش یه خانم دعانویس خوب که فقط باقران سرو کارداره دعا گرفتم هم برای اینکه بهم جنسیت بچه رو بگه و هم سلامتش .سوره نور اوند آیه ۳۱.بعد دوروز پیش گفتم حالا که من پاکم و به حرمت ایک بچه تو شکمم خودمم یه استخاره به قران بگیرم..به خدای جهان همون سوره و همون آیه اومد.اون خانومه بهم گفته بود بچت پسره و سالمم هست.حالا میخوام ببینم توی شماها کسی هست بتونه برام تفسیرش کنه .به من گفته بودن بجه دختر.اما حسم چیز دیگس.بکید لطفا اگه کسی میدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سونوگرفي نرفتيد يني؟

من والا نظر خاصي ندارم، ولي دو تا نكته

علما اين سبك استخاره رو توهين به قران ميدونن، كتاب حافظ نيس كه بشه بهش تفال زد و تفسير ايه كار من و شما نيس!

خود قران و خدا ازتون تعقل ميخواد و پيشرفت با علم روز! به دستورش عمل كنيد

دیگه هشت ماهته عزیزم...برو سونو..استخاره هم انجام بده درکنارش....من خودم مذهبی هستم..ولی گلم علم پیشرفت کرده...بهترخ برای سلامت فرزندتون و اطمینان خودتون پیش دکتر برید...توصیه امامان ماهم مراجعه به طبیب بود

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
2738
دیگه هشت ماهته عزیزم...برو سونو..استخاره هم انجام بده درکنارش....من خودم مذهبی هستم..ولی گلم علم پیش ...

عزیزم درست میگین .اما من تواین دنیا فقطو فقط به خدا و قرانش ایمان دارم چون هرچیم دارم از خدا و قران گرفتم.بخاطر همین تواین مساله هم ازاینا کمک گرفتم.چون به دلایلی جنسیت بچه من بازم تو ماههای بالا قطعی نبود.علمم اگه علم بود من ۵ساله صدام گرفته و دکترزیاد رفتم نتونستن تشخیص بدن.انقدر هم شنیدم که اشتباه تشخیص دادن تا ماه اخار جنینو.

عزیزم درست میگین .اما من تواین دنیا فقطو فقط به خدا و قرانش ایمان دارم چون هرچیم دارم از خدا و قران ...

کاملا درست میفرمایین..من هم به نوعی شرایط شماراداشتم...دخترم حرف نمیزد..دکتر بردم فایده نداشت...پناه بردم به خدا و قرآن..استخاره گرفتم برای دکترمتخصص شهر دیگه بردنش.گف ببر...بردم واز سلامت مغزش مطمعن شدم...بعددیگه سپردم دست خدا..الان تازه شروع کرده حرف زدن...ولی خب انجام ام ار ای و نوار مغز هم کار خوبی بود که خود قرآن بهم توی استخاره گف انجام بده.....

مث شما هم..منم دیدم همسایه خودمون تا ماخ آخر بهش گفتن دختره..وقتی دنیااومد پسر بود.الانم سه سالشه

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
کاملا درست میفرمایین..من هم به نوعی شرایط شماراداشتم...دخترم حرف نمیزد..دکتر بردم فایده نداشت...پناه ...

خدارو شکر که عزیزتون سلامت شد.دیدین منم ایمانم به خدا و قران خیلی بالاست.منم خیلی اینجوری شنیدم.واسه همین .بعد این دوتا استخاره یکی شد دیگه بیشترو بیشترشک کردم

نور که اسم دختره 

سوره نورم دختر میشه خب

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706