2703
2713
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

49286 بازدید | 560 پست

گربه خوردن ویروس سارس شروع شد الانم سوپ خفاش خوردن ویروس کرونا شایع شد 😑😑چرا این جماعت اینقدر عن خوارن 🤮🤮🤮🤮حالم ازشون بهم میخوره مطمئن باشین این ویروس یه هفته نشده به ایران هم میرسه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حرام خورای بیچاره..انسان نیستن به قران..سوپ جنین میخورن

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠

چینی ها حتی کنسرو جنین انسان هم میخورن ؛ البته چاره ای ندارن سیر کردن یک میلیارد و چهارصد و بیست میلیون نفر کار راحتی نیست ؛ در کل کشور چندشیه 

اینجا عضو شدم تا یک سری مهارت های زندگی مشترک رو یاد بگیرم ، همین 
2714
انگار از عذاهای دریایی بشون زده من تو اخبار دیدم 

چی؟؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
چینی ها حتی کنسرو جنین انسان هم میخورن ؛ البته چاره ای ندارن سیر کردن یک میلیارد و چهارصد و بیست میل ...

برن سبزيجات بخورن مجبورن مگه من تو اينستا يه مستند ديدم واي چه غذاهاي عجيبي داشتن چندشششش

جمعیتشون یک میلیاردو خورده ای مجبورن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706