2737
2734

همه یه دور ترین خاطره دارن ک دیگ قبل اون هیچی یادشون نیس

واس شما چیه؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من اگه اشتباه  نکنم یه خوابه یا یه رویا مال بچگی یا حتی جنینی ، یه نفر ازم پرسید دوس داری کدوم  یکی  از این خانوما مامانت باشه منم دونفر از دور داشتن راه میرفتن یکیشون انتخاب کردم قبل این.هیچی یادم  نیست

من اگه اشتباه  نکنم یه خوابه یا یه رویا مال بچگی یا حتی جنینی ، یه نفر ازم پرسید دوس داری کدوم ...

منم یه چیزایی یادمه نمیدونم رویاس یا واقعیت

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

خیللللی کوچولو بودم شاید ۳سال تو بغل بابام گریه میکردم تو خونه و بابامم مامانم از تو حیاط صدا میکرد که کجا موندی بیا دیگه 😂 .یه اتاق داشتیم فقط

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ی خونه بزرگ ک چند تا گلدون رو پنجره اشه و ی سگ بزرگگگ زیر پنجره خوابه 

اصلا یادم نمیاد این خونه ماله کیه 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

من خیلی کوچیک بودم شاید سه یا چهار همش دوست داشتم کفش پاشنه بلند بپوشم انقد گریه کردم تابرام یه سفیدش رو خریدن بعد از تو مغازه تا خونه مامان بابام دستم رو گرفتن تا خونه باهاش راه رفتم این دور ترینش که همیشه یادم میاد دیگه قبلش چیزی یادم نمیاد