2737
2734
عنوان

دور ترین خاطره ای که تو ذهنتونه چیه؟💖

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 70 پست
وای نه من کودکی ام اگر هم میدیدم به خاطر جو اون خونه و اون پدر مادر مومن و پاک بود الان من اون ادم ...

ممنون چقد قشنگ دعا کردین❤مرسی خانون خوب ومهربون

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
قیافشون چه شکلی بود ؟ قدشون؟ چه رنگ لباسی؟ اینا یادته؟ خانوم بودن یا آقا ؟باهات حرف میزدن یا بال داش ...

قربونت عزیزم

افرین به شما که نماز میخونی

من فقط کودکی پاکی داشتم بعدم شدم یک انسان فوق العاده بد ... از درگاه خدا ناامید نیستم گناهامو ببخشه اما از کردار پلید و گناهان بی اندازه خودم شرمسار و ناراحتم

گلم من یادمه چه شکلی بودن...اونا با من و با هیچ کس حرف نمی زدن فقط رفت و آمد میکردن..شبیه به خانم ها بودن ..بال داشتن ..قد خیلی بلند و لباس هایی مثل نور و حریر همین یادم از هم میگذشتن و رد میشدن منم نگاه میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره سوال منم هست👍واینکه اونا فقط حرکت میکردن یا فعالیت میکردن؟؟روی زمین قدم میزاشتن یا پاهاشون از ز ...

گلم من کوچیک بودم

فقط یادمه قدم میزدن تو اتاق و از کنار هم‌میگذشتن 

از در وارد نمیشدن انگار از دیوار داخل میشدن و میگذشتن

تو اون خونه خیلی قران تلاوت میشد

احترام و عشق وجود داشت

نماز همیشه خونده میشد

بعدها فهمیدم علتش چی بوده همون که میگن خونه ای که توش تلاوت قران بشه محل رفت و آمد فرشتگانه

اون خونه دائم و در تمام طول سال بدون وقفه قران به صورت ترتیل خونده میشد

من چند صحنه فقط یادمه

بعدم‌همیشه نمی دیدم گاهی یک صحنه مثلا به مدت دو دقیقه یا یک دقیقه

خیلی عادی نگاشون میکردم

پخمه بودم به معنای واقعی کلمه

الان بچه ها همه چی میفهمن ..فهمشون زیاده اینا نمی بینن

من یک خنگ و پخمه واقعی بودم

2731
نازآفرید جان'اون موجوداتی که میدیدین به شما نگاه میکردن یا چهره به چهره نمیشیدین؟لبخند میزدن یا بی ل ...

اصلا به من نگاه نمی کردن فقط از اتاق عبور میکردن اینقدر آسمانی بودن که فقط آرام و‌ خرامان میگذشتن..چهره آرام و زیبا قابل توصیف نیست من نمی تونم توضیح بدم بالهای بلندی و قوی داشتن...فقط عبور

منم فقط گاهی برای یک دقیقه میدیدم

گفتم که خونه ای که دائم در اون قران تلاوت بشه محل رفت و آمد فرشتگانه

گلم من کوچیک بودم فقط یادمه قدم میزدن تو اتاق و از کنار هم‌میگذشتن  از در وارد نمیشدن انگار ا ...

چه زیبا عجب خونه ای👍شکست نفسی میفرمایید خیلی ام زرنگ بودین که اونا رو میدیدین

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
چه زیبا عجب خونه ای👍شکست نفسی میفرمایید خیلی ام زرنگ بودین که اونا رو میدیدین

گلم واقعا میگم...من  ذهن ساده ای داشتم ... تو خونه غیر من و دا اشم بچه ای نبود..و ما بیرون نمی رفتیم ..سکوت و آرامش بود و خدا...مثلا من حتی اون زمان حتی یک فحش رو بلد نبودم ... دنیای ساده خودمو داشتم

توضیح لازم نداره ملائک رو میدیدم‌تو اون خونه اون زمان نون حلال...انسان های پاکی مثل پدر و مادرم و خ ...

چ شکلی بودن؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2740
قربونت عزیزم افرین به شما که نماز میخونی من فقط کودکی پاکی داشتم بعدم شدم یک انسان فوق العاده بد . ...

وااای چقدر جالب مرسی که گفتی بهم 😍 خیلی حس خوبی دارم بهت ♥️

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت