2733
2734
عنوان

شوهرم برداشته به یارو پیام داده

640 بازدید | 42 پست

تو‌فرندای اینستام یه‌پسره بود که برا همه استوریام اکشن میفرستاد یا چند کلمه حرف میزد.اشنای کسی بود یباد اتفاقی یجا سلام علیک کردیم.شوهرمم بود.بعدش اومد منو فالو کرد شوهرمو نه.دیشب برا استوریم اکشن فرستاد گوشیم دست‌شوهرم بود.بعدا رفتم دیدم شوهرم به طرف جواب داده که‌من‌متاهلم به من پیام ندین شوهرم‌خوشش نمباد.اونم‌اومده نوشته مگه من چی گفتم و منظوری نداشتم و..‌ خیلی عصبانی شدم‌ازش.رفتم طرفم حذف کردم از پیجم.بدون اینکه با من مشورت کنه رفته به طرف مث شوهر ندیده ها‌پیام داده که من‌شوهر دارم.خب بابا بدت اومده بود میتونستی حذفش کنی بلاکش کنی.از اون‌پیام بهتر بود.خیلی ناراحتم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم بودم ناراحت میشدم اما من اینستام خیلی شخصی حتی بعضی از همکار هام فالو کردم اگر میدونی حساس رعایت کن

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

بدم میاد از اینجور ادما🥴

انگار قراره از پشت گوشی خورده بشن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

چقدر شوهرت کودکه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2740

شوهرت حق داره دیگه چون شوهرندیده است😐فکرکرده خودشون مردا چه تحفه این!این جماعت فقط آبروریزی بلدن!

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
گوشی مث مسواک ادمه😐چرا میدین دست بقیه ک تهش ناراحت شین😐

گوشی دست هم نمیدیم.با‌گوشیم کار داشت.هر چند ما گوشیامونو راحت دست هم‌میدیم فقط چک نمیکنیم همو

پست اولت مبارک قشنگ😃

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

شوهر من ی سره با گوشیم بازی میکنه 😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
منم بودم ناراحت میشدم اما من اینستام خیلی شخصی حتی بعضی از همکار هام فالو کردم اگر میدونی حساس رعایت ...

میگه این معلومه‌مرض داره.گفتم‌خب بنظرت مرض داشت به خودم میگفتی یا تهش این بود حذفش میکردی چرا رفتی پیام‌دادی سر اینکه استوری رو ریپلای کرده

گوشی دست هم نمیدیم.با‌گوشیم کار داشت.هر چند ما گوشیامونو راحت دست هم‌میدیم فقط چک نمیکنیم همو

در کل میگم ادم حتی اگه کاری هم نکنه یه حریم شخصی داره برا خودش دیگه🤷🏻‍♀️

2706