2752
2734
عنوان

شوهرم برداشته به یارو پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالا باز شوهر تو از زبون تو نوشته سوهرمن یکبار به شوهر دوستم تو اینستا هرچی از دهنش دراومده بود نوشته بود چرا چون یکبار پیش دوستم که زنشه بامن شوخی کرد منم به شوهرم گفتم بی منظور

یکبارم به یکی از فرندام که برام کامنت میذاشت هرچی از دهنش دراومده بود نوشته بود

2731
در کل میگم ادم حتی اگه کاری هم نکنه یه حریم شخصی داره برا خودش دیگه🤷🏻‍♀️

اره مثلا منو دوستام همیشه راجع ب مسائل خاک برسری حرف میزنیم و مشورت میگیریم

زشته بالاخره شوهر ببینه😆🤭

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
میگه این معلومه‌مرض داره.گفتم‌خب بنظرت مرض داشت به خودم میگفتی یا تهش این بود حذفش میکردی چرا رفتی پ ...

من بودم ناراحت میشدم و یکم به احتمال زیاد بحث کش میدادم 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
بدم میاد از اینجور ادما🥴 انگار قراره از پشت گوشی خورده بشن

این‌پسره یکم زیادی پیام‌میداد.معلوم بود یه چیزیش هس اما‌من جواب نمیدادم و چون اشنا بود حذفش نکرده بودم.اونم‌پیام دادناش کم شده بود.شوهرم برداشته بی مشورت اینو گفته میگه معلومه مرض داره.چون از اول مسیجاشو خونده بود فک میکرد این‌هنوزم پاپی هس.بهش میگم بابا من جواب ندادم و باز نکردم مسیجاشو اونم دیگه کاری نداشت باهام چرا رفتی اینو‌گفتی

حالا باز شوهر تو از زبون تو نوشته سوهرمن یکبار به شوهر دوستم تو اینستا هرچی از دهنش دراومده بود نوشت ...

رتبه ی اول شوهر جو گیر تعلق میگیره ب ایشون😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
این‌پسره یکم زیادی پیام‌میداد.معلوم بود یه چیزیش هس اما‌من جواب نمیدادم و چون اشنا بود حذفش نکرده بو ...

اها ینی قبلا چیزی بوده

اوکی اوکی حق میدم بعضیا حساسن دیه

این‌پسره یکم زیادی پیام‌میداد.معلوم بود یه چیزیش هس اما‌من جواب نمیدادم و چون اشنا بود حذفش نکرده بو ...

خودتو بزار جای اون خوب اکه یه دختر به شوهرت هی پیام میداد احتمالا تو ام همین کارو میکردی شایدم شدید تر بهتر بود شما از اول بک نمیکردی