2737
2739
عنوان

بابام سوپرایزم بهم زد😭😭😭

3133 بازدید | 191 پست

میخاستم نامزدم سوپرایز کنم فردا تولدشه ...

ی کیک کوچولو گرفتم ...

ولی حتی مهلت نداد ۵ دقیقه تنها باشیم من شمع روش بذارم😭😭😭

بعد از اینکه عموم اینا رفتن...منم حالم گرفته شد ی چیزی گفتم ... بهش گفتم شما خیلی خودخواهین

سرم داد زد 

من دوست ندارم مراسم عقد تو سالن باشه یعنی این حق ندارم حتی نظرم بگم؟؟؟

چرا با من این کارُ میکنه ...

انگار  بداخلاقیاش تمومی نداره ...‌

مگه ما محرم نیستیم حالا خوبه غریبه نیست برادرزاده خودشه😣چرا در زد خلوت ما رو بهم زد؟؟؟

من چی کار کنم ؟

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

امضات😊

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا هروقت عروسی کردین رفتین زیر یه سقف سوپرایزش کن

نامزدت باید تو فکر سوپرایزت باشه نه تو ..

رو ندین ب این مردا بابا ..اه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2740
حالا هروقت عروسی کردین رفتین زیر یه سقف سوپرایزش کن نامزدت باید تو فکر سوپرایزت باشه نه تو .. ر ...

خب تولد اون زودتر بود

کیک خاموشم😢

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم