2737
2739
عنوان

بابام سوپرایزم بهم زد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 191 پست
 میخواستین خرس هم کادو بدین فکر کنم😄

اونو مال ولنتاین میخام بدم😢

فعلا کیکم تیکه تیکه با چایی خوردن 

همه سوپرایزم بهم زد😭

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
ای خدا  چرا همیشه من باید کوتاه بیام من هیچ حقی ندارم  باید ساکت باشم نظرمم نگم😭

رفتارات اشتباه

نظرت درست باشهدباید بگی 

یعنی تو دوران نامزدی میخوایتی با شوهرت تووخلوت باشی وکیک بدی نانزدتو نقابل پدرت پررو میکنی دودش میرهدتو چش خودت

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راس میگه وقتی پدرت هست تو چرا نظر میدی. 

یعنی نظرم ندم

برای همین بهش گفت خودخواهین 

چون خودخواهه

حرف فقط حرف خودشه

راس گفته. 😐 والا 

بازم میگین بابام راست گفته

ای خداااا

این گستاخی آدم نظرش بگه

مثلا من عروسما نظرم نباید بدم

2728
اونو مال ولنتاین میخام بدم😢 فعلا کیکم تیکه تیکه با چایی خوردن  همه سوپرایزم بهم زد😭

معمولا تولد یا این قرار های دونفره رو بیرون از خونه توی کافه میرن زوجا که کسی مزاحم نشه آخه اینجا ایرانه در زدن معنا نداره بهم میخوره جشنتون

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
ببین تومو میبینی پدرت پیچش مو،لابدصلاح میدونه برات عقدبگیره،شماهم خودت رواز الان بی ارزش وبی ناز نکن ...

من گفتم ی مراسم بگیریم

عقد و عروسی باهم ....

به بابامم گفتم شما که تو همه چی شریکین اینم روش

بازم عصبانی شد😕

ببخشید ولی یکم راست گفته   بزار بری سر زندگیت انقدر وقت داری خودت برای همه چیزت تصمیم بگیری!!!

ولی من کوتاه نمیام ... مراسم خودمه خودمم باید نظر بدم

رفتارات اشتباه نظرت درست باشهدباید بگی  یعنی تو دوران نامزدی میخوایتی با شوهرت تووخلوت باشی و ...

من میگم چرا ما رفتیم تو اتاق میاد در میزنه

یعنی قرار تو ۵ دقیقه ما چی کار کنیم آخه

خودمون عقل داریم میومد زود بیرون

2738
ولی من کوتاه نمیام ... مراسم خودمه خودمم باید نظر بدم

خیلی خامی.. اینجور تصمیماتو پدر میگیره . خاهشا ساکت باش و حرف نزن اگر الان حرفه پدرتو شکستی جلو خانواده شوهرت دیگه کسی واسه پدرت تره هم خرد نمیکنه. بعدشم غک نکن میگن به به چ دختری حرفشو به کرسی نشوند نخیر خانم فرداها این تویی ک حرفت شکسته میشه چون میگن تو همونی ک حرفه پدرتو زمین زدی تو حرف نزن. 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
معمولا تولد یا این قرار های دونفره رو بیرون از خونه توی کافه میرن زوجا که کسی مزاحم نشه آخه اینجا ای ...

خب بیرونم که نمیتونیم تنهایی بریم 

بعدم فقط صبحا وقت داریم مدیگر ببینیم اونم به فکرم نمیرسید صبح به اون زودی جایی باز باشه

حالا هروقت عروسی کردین رفتین زیر یه سقف سوپرایزش کن نامزدت باید تو فکر سوپرایزت باشه نه تو .. ر ...

قربون دهنت 

انقدر به مردا تو دوران عقد سرویس میدن دیگه هیچ جذابیتی برای خودشون باقی نمیذارن

بابای منم وقتی مثلا میخوام‌برای تولد مادرم یا خواهرم کادو بگیرم آلو تو دهنش خیس نمیخوره و زودتر از روز تولدشون بهشون میگه یه جوری که مثلا ببینه چیزی که میخوام بخرم رو خوششون میاد یا نه هیچ وقت نشد که یه بار مامانم ندونه چی براش خریدم آرزو به دلم موند شاید بابای تو هم مثل بابای منه بنده خدا منظور بدی نداره ولی بلد نیست خودشو کنترل کنه و نگه یا بذاره کار خودمو بکنم و طرفو سوپرایز کنم

هیچ وقت بخاطر هیچ احدی تو روی بابات نمون

اون میخواد شان و شخصیت بهت بده که متاسفانه خودت نمیخوای انگار 

فکر کردی باباتو جلوی شوهرت خرد کنی عاقبتت چی میشه پس فردا خیلی ریلکس شوهرت به بابات توهین میکنه

تا میتونی خانوادتو بالا ببر پیش همسرت