2733
2739
عنوان

بابام سوپرایزم بهم زد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 191 پست
خب ببین واقعا به وزن ایده آل رسیدنت در جهتی که مسئله رو به روت جشن ازدواجه یکمی غیر منطقیه. ینی دلیل ...

اره کلا اشتباه کردم ... هم کیک گرفتنم لوس بازی بود هم وقتی گفتم جشن عقد نمیگیریم جلوی عموم خنگ بازی 

آخرم که بابام گفتم خودخواه 

سه تا اشتباه در یک شب...

😢بازم زیادی احساسی شدم

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترین پدر ومادر دنیا شرف داره به پسرمردم که میشه شوهرت

اون پسرمردم نیست پسرعمومه و به اندازه کافی از بابام زخم زبون شنیده و اخلاقش دستشه

منم چیزی نگم که نگفتم خودش میدونه عموش کیه 😊

اون پسرمردم نیست پسرعمومه و به اندازه کافی از بابام زخم زبون شنیده و اخلاقش دستشه منم چیزی نگم که ن ...

کلی گفتم گلم قدر پدرو مادرتو بدون

چون واقعا دیگه مثلشون پیدانمیشه

سایه اشون همیشه بالا سرت باشه

2728
کلی گفتم گلم قدر پدرو مادرتو بدون چون واقعا دیگه مثلشون پیدانمیشه سایه اشون همیشه بالا سرت باشه

مرسی عزیزم 🌼

من عاشق مادرم هستم 😍

ولی در مورد پدرم ... سکوت میکنم 

این تنفری که میگه از خیلی قبلتر تو قلبم نسبت به پدرم هست ومال این موضوع ایجاد نشده

عزیزم اینجور ادمها کلا رفتارشون اینجوره و اینجور میمونه دست خودشون نیست مهم اینه نیت پشتشو ببینی

اره کلا اشتباه کردم ... هم کیک گرفتنم لوس بازی بود هم وقتی گفتم جشن عقد نمیگیریم جلوی عموم خنگ بازی& ...

الانم زیادی احساسیش میکنی نه شور نه بینمک 

کارت بد نبوده دلت خواسته کیک بگیری اما چون فعلا تو خونه خودتون نیستی شاید احترام خونواده ات به شوهرتو نشون میدادی اگه تو جمع میاوردی که یعنی خونواده ام میخواستن برات جشن بگیرن 

منم اگه حرفی زدم گفتم شاید مخاطب اصلی اول خودم بودم و دوم نخواستم یکی اشتباهاتمو تکرار کنه 

به هر حال این زندگی خودته و اخرین تصمیم با خودته اینجا هرکی چیزی گفته تجربه و دیده های خودشه 

2740
تاریخ عقد رو به خاطر جواب آزمایش نمیشه بهم زد😕

بهونه میگیری 

یا باسوهرت هماهنگ کن لباس عروس اجاره کن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
ما که بیرون میریم چه اجازه بده چه نده

خب پس اینبارم قاچاقی بیرون میرفتین😄

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.