2737
2734
عنوان

بابام سوپرایزم بهم زد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 191 پست
خب تولد اون زودتر بود کیک خاموشم😢

همینکه ب فکر بودی خودش کلی ارزش داره.. عصنم ناراحت نباش

با بابات بد رفتار نکن یه روز دلت واسه این روزا تنگ میشه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینکه ب فکر بودی خودش کلی ارزش داره.. عصنم ناراحت نباش با بابات بد رفتار نکن یه روز دلت واسه ...

ولی اونم با من بد رفتار میکنه همیشه ناراحتم میکنه😢

هیچ کس طرف من نیست

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2731
بابات هم حق داره آرزو داره  یکم آدم حسابش کن!!!!!

خب من چی من حق ندارم 

دوست ندارم درگیر مراسم عقد تو سالن بشم

چه اشکالی داره فقط عروسی بگیریم

فقط میدوتم خق با پدرته و تو داری خیلی رو میدی ب نامزدت از،الان  و جوبشم میخوری  یکم ب ح ...

ای خدا 

چرا همیشه من باید کوتاه بیام

من هیچ حقی ندارم 

باید ساکت باشم نظرمم نگم😭

خب من چی من حق ندارم  دوست ندارم درگیر مراسم عقد تو سالن بشم چه اشکالی داره فقط عروسی بگیریم

با هم صحبت کنید به یه راه حل مشترک برسید من اول تو محضر صیغه خوندیم و کاملا خودمونی بودیم و بعد یک ماه بعد مراسم عقد گرفتیم!!  

هم اونها راضی هم ما!!!

خب من چی من حق ندارم  دوست ندارم درگیر مراسم عقد تو سالن بشم چه اشکالی داره فقط عروسی بگیریم

دختر کوچولو بشین سرجات ایقد لوس بازی درنیار مگه ۱۳ سالته😁😁همه عشق جشن گرفتنن تو میگی نع .گستاخ😁🤣

سلام ملیکم
2740

میخواستین خرس هم کادو بدین فکر کنم😄

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
دوست داره مراسم عقد بگیره میگه من آبرو دارم چرا جلوی عموت گفتی ما جشن نمیگیریم

راس میگه وقتی پدرت هست تو چرا نظر میدی. 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
با هم صحبت کنید به یه راه حل مشترک برسید من اول تو محضر صیغه خوندیم و کاملا خودمونی بودیم و بعد یک م ...

بابام دیگه آب پاکی رو ریخت رو دستم

گفت کسی از تو نظر نخاسته ... همه دخترا آرزوشون پدشون بهترین مراسم براشون بگیره ولی تو قدرنشناسی😡

بابام دیگه آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت کسی از تو نظر نخاسته ... همه دخترا آرزوشون پدشون بهترین مراس ...

راس گفته. 😐 والا 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
خب ما که با عموم این حرفا رو نداریم  این به خودشم گفتم  بهم گفت گستاخی😡

ببین تومو میبینی پدرت پیچش مو،لابدصلاح میدونه برات عقدبگیره،شماهم خودت رواز الان بی ارزش وبی ناز نکن پیش عموت ،فردابی عزت واحترام میشی پیش خانواده شوهرت،همه رسم ورسومات روکامل به جابیاربابات باخیلیا خیر وشر داره الان وقته جبرانه بایدبیان خب جبران کنن دیگه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
دختر کوچولو بشین سرجات ایقد لوس بازی درنیار مگه ۱۳ سالته😁😁همه عشق جشن گرفتنن تو میگی نع .گستاخ😁🤣

ای خدا 

بابام من بچه حساب میکنه 

هیچ کس نمیفهمه ما دو تا آدم عاقلیم که خودمون قدرت تصمیم گیری داریم

بابام دیگه آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت کسی از تو نظر نخاسته ... همه دخترا آرزوشون پدشون بهترین مراس ...

ببخشید ولی یکم راست گفته   بزار بری سر زندگیت انقدر وقت داری خودت برای همه چیزت تصمیم بگیری!!!