2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ن  از دریاچه بوی خیلی گندی میاد و ب برج ها میرسه دور از دریاچه بخر سمت پارک چیتگر

از دریاچه نیست

بوی فاضلاب یکی سری از برجاست که حل نشده

🌼 برای سلامتی امام زمان عزیزمون یه صلوات میفرستی...⭐️💫
2738
اون برجا اصولی ساخته میشن با یه لرزه نمیریزن که

اره مطمین باش اصولی ساخته شدن

ادم میترسه تو خیابوناش راه بره خوف میاد تو تنش

ترکیه هم زلزله هم برج های خیلی پر ادعا تر از اونا با خاک یکسان شد

کارشناسشون تو تی وی هم صحبت میکرد گفت تو ایرانم گسل هایی هست که زلزله های بزرگ ۷ ریشتری میاد تبریز و تهران رو گفت

اره مطمین باش اصولی ساخته شدن ادم میترسه تو خیابوناش راه بره خوف میاد تو تنش ترکیه هم زلزله هم برج ...

۷ ریشتر که خیلی زیاده بیاد که هیچجا سالم نمیمونه منظورم این زلزله های چوسکیه که وقتی میاد بعضی خونه ها میریزن یا زیاد میلرزن

پیش فروش؟ نه. همه کلاهبرداریه. شاید بیست سال طول بکشه تحویل بدن اونم با کلی شکایت و دادگاه

نه کی گفته... ما پیش خرید کردیم عالیه خدا رو شکر.. از روند ساختش راضی هستیم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

داییم طبقه بیستم هستن.. ویو روبه دریاچه عالیه.. خود خود بهشته.. آدم کیف میکنه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نه کی گفته... ما پیش خرید کردیم عالیه خدا رو شکر.. از روند ساختش راضی هستیم

ایشالله که بهتون تحویل بدن. دایی من بعد از بیست سال با شکایت و کلی ضرر خونه رو بهش دادن. تعاونی بود. اون زمان می‌گفت انقد زود ساختن و داره خوب پیش میره ولی آخرش دق دادن و بیست سال گذشت. 

2706