2737
2739
عنوان

اگه توهین نمیکنید بفرمایید لطفا😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 153 پست
خواهر ندارم مادرم هم باهاش حرف نمیزنه😢

خب هرکسی که رو بابات نفوذ داره باهاش حرف بزنه پدر بزرگ یا مادربزرگت زنده نیستن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اينجا بگيد سنتون بالاي سي و مجردي ي حرفايي ي عده  ميزنن كه از توهينم بدتره

آره واقعا 

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
خب هرکسی که رو بابات نفوذ داره باهاش حرف بزنه پدر بزرگ یا مادربزرگت زنده نیستن

حرف اونا رم نمیخونه

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
ببین عزیزم منطقی باش کسی با این دعا ها و ختم ها تاحالا شوهر پیدا نکرده اول اینکه اعتماد بنفستو ببر ب ...

وای بنده خدا میگه شوهر میخوام تو بهش میگی چرا دوس پسر نداری بعدم میگه خواستگار داره باباش قبول نمیکنه 

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
 حرف اونا رم نمیخونه

مشاوره چیزی نمیتونی بری؟اخه دلیلش چیه؟

2738
مشاوره چیزی نمیتونی بری؟اخه دلیلش چیه؟

نه عزیزم

تاحالا سوره مریم به اب خوندی بعد ان اب را بریزی سرت ؟

نه چطوریه؟

همه ازش میترسم البته در رابطه با این موضوع

عزیزم خودت باهاش حرف بزن..مرگ یبار شیونم یبار...خوبه تا اخرعمرت مجرد بمونی و طعم شوهرو بچه رو نچشی یا اینکه کم رویی رو کناربزن و برو باپدرت خوب حرف بزن و براش توضیح بده ...من یه کتاب دارم زندگی واقعی تماااام مال دختر پسرایین ک درسن ازدواج اطرافیان بختشونو خراب کردن و الان دیگع شورو شوق زندگی ندارن و مجرد موندن و از سی و چهل رد شدن....