2733
2739
عنوان

اگه توهین نمیکنید بفرمایید لطفا😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 153 پست
شما دعام میکنی؟؟

اره عزیزم میرم حرم یا یه امامزاده ای اطراف مشهد هست خیلی حاجت میده انشالله نذر کن یه شوهر خوب و با ایمان بیاد خواستگاری  ازدواج کنی  با اقاتون بیای مشهد هر چی در توانت بود نذر این امامزاده و امام رضا کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دختر عزیزم حیا و احترام به پدر چیز خوبیه اما همه چی به اندازش اگه حرفمو گوش میدی حتما تایپ کنم ...

بفرمائید عزیزم

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
برو ببین شاید بختتو بستن.منم این حسو نسبت به خودم دارم 😥

نمیدونم والا😔😔😔

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2738
من توی تلگرام یه کانال دارم میخوای کانالشو بهت بدم خودت ببینی؟؟؟

من تلگرام ندارم میشه شما ببینی؟؟؟

من تلگرام ندارم میشه شما ببینی؟؟؟

@marmari033 فال

@sahra033 دعا
عزيزان فال بصورت ويسه قبلشم بايد مبلغ واريز بشه

✅فال قهوه  و سركتاب و شمع
كامل و دقيق با ذكر زمان

ايدي اينستا
Instagram://user?username=fal.doa.12

شماره نیست توی تلگرام باید پیام بدی. اگر میتونی نصبش کن برو توی کانالش ،کسایی که دعا خوندن و جواب گرفتن اسکریناشو گذاشته 

@marmari033 فال @sahra033 دعا عزيزان فال بصورت ويسه قبلشم بايد مبلغ واريز بشه ✅فال قهوه  و سر ...

مرسی عزیزم 

وای عزیزم سنت داره بالا میره خب 

حتما باید با بابات صحبت کنی یا حداقل به مامانت یا خواهرت بگو که ازش بپرسن چرا مخالفت میکنه ونظر تو روهم بهش بگن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
وای عزیزم سنت داره بالا میره خب  حتما باید با بابات صحبت کنی یا حداقل به مامانت یا خواهرت بگو ...

خواهر ندارم مادرم هم باهاش حرف نمیزنه😢

ببین عزیزم منطقی باش کسی با این دعا ها و ختم ها تاحالا شوهر پیدا نکرده اول اینکه اعتماد بنفستو ببر ب ...

هیچی از دوست پسر خیر ندیدع ک اینم تشویق میکنی اینکارو بکنه هرکی رفته دنبال این کارا عاقبت ندیده اگرم ازدواج کنن ناموفق میشه..میبینی بعدا پسره چش و دلشو بازمیکنه به دختره میگه تو با من دوست بودی حتما با کسای دیگع هم دوست بودی بعدش شرمیشه....دیدم ک میگم....بعدشم این خانم باید با مشاورع صحبت کنه ک پدرشو متقاعد کنن سختگیری نکنه